Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.

Case na Macbooka Pro - poznaj Satechi ECO-Hardshell Case

Case na Macbooka Pro - poznaj Satechi ECO-Hardshell Case

Case na Macbooka Pro należy do najważniejszych elementów danego urządzenia. I to nie tylko ze względów wizualnych, ale posiada także inne, niesamowicie istotne zadania. Poniżej opowiemy Ci, dlaczego warto od razu zaopatrzyć się w taki case dla swojego sprzętu jakim jest Macbook Pro. Oprócz tego, pomożemy Ci w doborze idealnego i przedstawimy nasz numer jeden, czyli Satechi ECO-Hardshell Case.

Dlaczego case na Macbooka Pro jest tak ważny?

Case na Macbooka Pro - poznaj Satechi ECO-Hardshell Case

Dane akcesorium, jakim jest case oprócz aspektów wizualnych, dba o bezpieczeństwo Macbooka Pro. Właściciel danego urządzenia marki Apple, nie musi bać się zadrapań na nim, czy też innych śladów. Co więcej, Macbook Pro, który posiada case, jest odporny na wszelkiego rodzaju zabrudzenia, w tym odciski palców. Tym samym, dane akcesorium jest niesamowicie istotne, ponieważ dzięki niemu, Macbook może służyć przez długi czas w idealnym stanie bez zarysowań czy też innych śladów. Takie urządzenie wciąż wygląda jak nowe, a jakiekolwiek zniszczenia nie są mu straszne.

Satechi ECO-Hardshell Case, czyli wybór numer jeden dla Twojego Macbooka

satechi

Naszym numerem jeden, jeżeli chodzi o dane akcesorium jest Satechi ECO-Hardshell Case. Został zaprojektowany dla MacBook Pro 14″ i 16″. Wyróżnia go najwyższa jakość wykonania, a także elegancki, lekki design. Posiada precyzyjne wycięcia, które zapewniają łatwy i wygodny dostęp do wszystkich portów Macbooka Pro. Satechi nie zapomniało także o innych detalach danego akcesorium – case posiada stopki na spodzie obudowy. Tym samym, ciepło wydobywające się z Macbooka jest odpowiednio rozprowadzane, zaś sam laptop pozostaje na jednym miejscu. Wszystko z powodu stopek, które sprawiają, że nie przesuwa się tak łatwo.

Dany case dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych. Jeden z nich to ciemnoszary, zaś drugi transparentny. Tym samym, każdy posiadacz Macbooka lub osoba, która planuje jego zakup, znajdzie case idealny dla swojego sprzętu. Z danym akcesorium od Satechi, urządzenie jakim jest Macbook Pro będzie przez bardzo długi czas w idealnym stanie.

Satechi ECO-Hardshell Case

Sprawdź