Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.

Akko Dracula Castle 5075B Plus - recenzja klawiatury

Akko Dracula Castle 5075B Plus - recenzja klawiatury

Akko Dracula Castle 5075B Plus to nie typowa klawiatura mechaniczna. Mroczna i elegancka – jak sama nazwa mówi, zdecydowanie dla fanów klimatu Draculi. Jednak, ze względu na jej funkcjonalność oraz design, uważamy, że pokochają go również inni miłośnicy klawiatur mechanicznych. Stąd też postanowiliśmy napisać ten artykuł. Za chwilę opowiemy Ci, dlaczego warto ją mieć na swoim biurku.

Mroczna klawiatura mechaniczna Akko Dracula o legendarnym designie

Akko Dracula Castle 5075B Plus - recenzja klawiatury

Dana klawiatura od Akko, tak jak wspominaliśmy już na początku, posiada elegancki design. Zgodnie z nazwą, mroczna, czarno-biała z pojedynczymi czerwonymi nasadkami. Przejdźmy właśnie do keycapów. Ten model klawiatury Akko posiada keycapy PBT Dye-sub. Oznacza to, że dane nasadki klawiszy są wykonane z PBT, czyli materiału najwyższej klasy. Tym samym, legendy na keycapach typu double-shot i dye-sub wyglądają nie tylko mrocznie i elegancko, ale są także bardzo wysokiej jakości. Dzięki temu, nawet korzystając z danej klawiatury przez długi czas, wciąż będzie jak nowa.

Klawiatura mechaniczna i jej wyjątkowa funkcjonalność

Akko Dracula Castle 5075B Plus - recenzja klawiatury

Dracula Castle 5075B Plus wyróżnia nie tylko design, o którym opowiedzieliśmy powyżej, ale także wyjątkowa funkcjonalność. To klawiatura idealna dla miłośników customizacji. Zacznijmy od tego, że posiada opcję hot-swappable. Pozwala ona na wymianę przełączników w klawiaturze mechanicznej bez konieczności lutowania. Tym samym, jej posiadacz może dobrać takie switche jakie tylko zapragnie. Druga kwestia, to oświetlenie RGB. Jak wiemy, wielu miłośników klawiatur mechanicznych uwielbia je! Dlatego też, będzie to idealna klawiatura mechaniczna dla miłośników customizacji urządzeń.

Czym jeszcze wyróżnia się klawiatura od Akko?

klawiatura mechaniczna

To, co również wyróżnia dany model klawiatury od Akko to Multi-Modes. Otóż, została wyposażona w chip Beken Plus z rozwiązaniem tri-mode (2.4G/Bluetooth/Type-C). Co więcej, łączy się nawet z 3 urządzeniami poprzez Bluetooth. Przejdźmy jeszcze do kompatybilności. Dracula Castle 5075B Plus jest odpowiednia zarówno dla systemu Mac, jak i Windows czy Android. Dzięki temu, nie trzeba obawiać się problemu z połączeniem. Tym samym, będzie to odpowiednia klawiatura dla osób chcących płynnie przechodzić z jednego urządzenia na drugie. Dodając do tego elegancki design oraz funkcjonalność, można śmiało powiedzieć, że to klawiatura obok której nie da się przejść obojętnie.

Akko Dracula Castle 5075B Plus

Sprawdź