Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Jaki prezent dla grafika wybrać? Poznaj 5 naszych propozycji
Jaki prezent dla grafika wybrać? Poznaj 5 naszych propozycji
14/12/2023
IPhone 15 Plus case - dlaczego warto wybrać Nudient?
IPhone 15 Plus case – dlaczego warto wybrać Nudient?
28/12/2023

Świąteczny upominek dla gracza - inspiracje

Świąteczny upominek dla gracza - inspiracje

Święta lada moment i czasu na zakup prezentów również pozostało niewiele. Wiemy, że wybór ich nie należy do najprostszych. Dlatego też chcemy Wam pomóc. W tym artykule skupimy się na gamerach i pomożemy wybrać świąteczny upominek dla gracza. Poniżej przedstawimy Ci kilka propozycji. Każda z nich to świetny pomysł na prezent. Gwarantujemy, że niejeden gracz ucieszy się, znajdując któryś z poniższych akcesoriów pod choinką!

Świąteczny upominek dla gracza - inspiracje

Pierwszy upominek dla gracza, który przedstawimy w tym artykule to nowa wersja uwielbianej klawiatury, czyli NuPhy Air96 V2. To, czym się różni od poprzedniego modelu to m.in. stópki, które pomagają w ergonomicznym ułożeniu oraz GhostBar zamiast standardowej spacji. Co więcej, dana klawiatura posiada oprogramowanie QMK/VIA. To w połączeniu z opcją hot-swappable pozwala dowolnie ją customizować. Tym samym, ucieszy każdego gracza, któremu zależy na możliwości personalizacji swoich urządzeń.

Elago W5 Stand

Kolejna propozycja na pewno ucieszy każdego posiadacza Apple Watch. To Elago W5 Stand for Apple Watch, czyli stojak na dane urządzenie. Co więcej, motyw przenośnej konsoli do gier sprawi, że gracze go pokochają! Otóż wyświetlacz Apple Watch jest w nim idealnie ustawiony, aby wyglądał jak wyświetlacz konsoli. Co istotne, współpracuje ze wszystkimi seriami danego zegarka i jest kompatybilny z trybem nocnym Apple Watch. Gwarantujemy, że taki tematyczny prezent sprawdzi się idealnie pod choinkę!

Deltahub Carpio G2.0 Special Edition

Świetnym upominkiem dla gamera będzie także Deltahub Carpio G2.0 Special Edition. To edycja specjalna gamingowej podkładki pod nadgarstek. Zaprojektowana tak, aby przynosić ulgę podczas codziennego korzystania z myszki. Tym samym, jej posiadacz może cieszyć się wielogodzinnymi rozgrywkami i nie czuć uciążliwego bólu nadgarstka. Co istotne, dostępna jest w dwóch kolorach – szarym oraz zielonym. To wspaniały prezent, który nie tylko zachwyci obdarowywanego swoim designem, ale przede wszystkim odciąży jego nadgarstek.

Świąteczny upominek dla gracza - inspiracje

Słuchawki to często dla graczy obowiązkowe akcesorium. Dlatego też świetnym upominkiem może być uchwyt na słuchawki Glorious The Trident. Wyróżnia go pasujący do gamingowego desk setup’u design. Co więcej, może pomieścić nawet dwa zestawy słuchawkowe. Osoba obdarowywana bez problemu może zamontować go pod biurkiem, za monitorem czy na ścianie. Dzięki temu, zajmie mniej miejsca niż standardowy stojak. Tym samym, to praktyczny prezent, z którego ucieszy się obdarowywany gracz.

Świąteczny upominek dla gracza - inspiracje

Ostatnia propozycja prezentu, który przedstawimy w tym artykule to klawiatura mechaniczna Keychron Q3 Pro. W pełni metalowa, bezprzewodowa i co najważniejsze – customowa. Zatrzymajmy się na chwilę przy jej konstrukcji. Otóż wyróżnia ją wysoka jakość wynikająca z podwójnej uszczelki, keycapów PBT oraz wkręcanych stabilizatorów. Oprócz tego, dzięki technologii Broadcom Bluetooth 5.1 można ją łączyć nawet z 3 urządzeniami. Posiada także oprogramowanie QMK/VIA oraz opcję hot-swappable. Będzie doskonałym prezentem dla gracza uwielbiającego retro design i możliwość customizacji urządzeń.

Wybierz upominek dla gracza:

0
[]