Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Jaka klawiatura mechaniczna QMK/VIA będzie najlepsza?
Jaka klawiatura mechaniczna QMK/VIA będzie najlepsza?
16/03/2023
Klawiatura full size - poznaj Keychron K10 Pro
Klawiatura full size – poznaj Keychron K10 Pro
31/03/2023

Stojak do słuchawek - poradnik jaki wybrać

Stojak do słuchawek - poradnik jaki wybrać

W dzisiejszych czasach słuchawki są niemal nieodłącznym elementem naszej codziennej rzeczywistości. Korzystamy z nich podczas pracy, nauki, treningów, a także relaksując się przy muzyce czy filmach. Aby jednak korzystanie z nich było jeszcze wygodniejsze i bardziej efektywne, warto zainwestować w odpowiedni stojak do słuchawek, na którym będziemy mogli je przechowywać. W danym artykule przedstawimy ich różne modele. Dzięki temu każdy będzie mógł znaleźć stojak do słuchawek, który idealnie dopasuje się do jego potrzeb oraz estetyki przestrzeni, w której się znajduje.

Stojak do słuchawek - poradnik jaki wybrać

Pierwszy stojak do słuchawek, który przedstawimy w tym artykule to Satechi Aluminum Usb Headphone Stand. Został wykonany z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Co więcej, wyposażono go w 3 porty USB 3.0, które zapewniają łatwy dostęp do urządzeń peryferyjnych USB. Ten elegancki stojak do słuchawek będzie eleganckim uzupełnieniem każdej przestrzeni biurowej. Tak więc, nie tylko zadba o urządzenie jakim są słuchawki, ale także wzbogaci wygląd domowego biura.

Stojak do słuchawek - poradnik jaki wybrać

Teraz czas na propozycję idealną dla fanów naturalnych materiałów. Drewniany stojak na słuchawki od Oakywood został wykonany z litego drewna oraz czarnej malowanej stali. To co również go wyróżnia, to naturalny geometryczny design. Dostępny jest aż w trzech wariantach – Orzech, Dąb i Czarny. Tym samym, każdy znajdzie idealny stojak dla siebie, która nada naturalnego designu przestrzeni roboczej.

Elago H Stand

W danym artykule nie można było pominąć Elago H Stand. To stojak na słuchawki, który wyróżnia się eleganckim, nowoczesnym designem. Jego silikonowe podkładki zapobiegają zapobiegają zarysowaniom i zapewniają stabilną podstawę dla słuchawek. Stojak dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: ciemnoszarej, srebrnej oraz złotej. Cechy, które definiują dane akcesorium to zdecydowanie wysoka funkcjonalność, doskonała jakość i świetny design. Tym samym, nie sposób będzie przejść obok niego obojętnie.

Stojak do słuchawek - poradnik jaki wybrać

Czas na kolejną propozycję od Oakywood – drewniany stojak na słuchawki z ładowarką indukcyjną QI. Wykonany z litego drewna i czarnej malowanej stali sprawia, że nie sposób przejść obok niego obojętnie. Wyróżnia go naturalny design, jak i precyzja wykonania. Stojak zawiera uchwyt oraz bezprzewodową ładowarkę indukcyjną. Tym samym, osoba decydująca się na niego, zyskuje nie tylko miejsce dla swoich słuchawek, a także miejsce do ładowania swoich urządzeń. Tym samym, to przydatny sprzęt, który pozwoli zachować porządek i jednocześnie zadba o załadowanie takich urządzeń jak iPhone 14 Pro czy Samsung Galaxy 23.

Glorious Trident

Na koniec, mamy coś dla osób mających niewiele miejsca na biurku. Przedstawiamy uchwyt na słuchawki od marki Glorious. Ten innowacyjny i stylowy wiszący stojak do słuchawek może pomieścić nawet dwa zestawy słuchawkowe. Jednak, co najważniejsze to, że można go łatwo zamontować pod dowolnym biurkiem, za monitorem lub na najbliższej ścianie. Dzięki temu, zajmuje o wiele mniej miejsca niż standardowy stojak. Tym samym, będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które posiadają niewiele miejsca w swoim domowym biurze.

Wybierz stojak do słuchawek dla siebie:

0
[]