Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Producent: Skagerak Denmark

Skagerak to rodzinna firma założona w 1976 roku w Danii. Głównym celem firmy zawsze była produkcja wysokiej jakości mebli, zaprojektowanych z myślą o pokoleniach. Jako duński biznes właściciele są głęboko zakorzenieni w skandynawskim dziedzictwie i rzemiośle, równoważąc kontrasty między klasycznymi cnotami a współczesnym życiem codziennym. Produkty tej skandynawskiej marki to bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób, którzy planują stworzyć nowoczesne biuro w domu.
Producenci mebli wierzą w zrównoważone i proste piękno, a także współpracują z wykwalifikowanymi międzynarodowymi projektantami, którzy pomagają im osiągnąć ten cel. Zrównoważony rozwój tkwi głęboko w ich żyłach - pod względem materiałów, produkcji oraz sposobu, w jaki traktowani są partnerzy i pracownicy, czego dowodem są przyznane firmie certyfikaty Global Compact Act ONZ od 2010 roku, B Corp od 2017 roku i certyfikat FSCTM od 2001 roku.
Sama nazwa Skagerak odnosi się do północnej lokalizacji firmy i cieśniny „Skagerrak”, która łączy Danię z jej skandynawskimi sąsiadami. Cieśniną, która była kluczowa dla rozwoju regionu. Skagerak to międzynarodowa marka, która tworzy funkcjonalny i trwały design, a jedną z najważniejszych ambicji firmy jest wzięcie odpowiedzialności i pozostanie ciekawym.

0