Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Pokrowiec na kable - poznaj Native Union Stow Organizer
Pokrowiec na kable – poznaj Native Union Stow Organizer
18/08/2023
Najlepsza podkładka pod nadgarstek - poznaj Deltahub Carpio G2.0 Special Edition
Najlepsza podkładka pod nadgarstek – poznaj Deltahub Carpio G2.0 Special Edition
30/08/2023

Niskoprofilowa klawiatura mechaniczna 96 - dlaczego NuPhy Air96 to najlepszy wybór?

Niskoprofilowa klawiatura mechaniczna 96 - dlaczego NuPhy Air96 to najlepszy wybór?

Niskoprofilowa klawiatura mechaniczna 96 zyskuje coraz większe grono miłośników. Uwielbiają ją zarówno osoby grające na komputerze, jak i te korzystające z niego w trakcie pracy. Wiedząc o tym, że na rynku pojawia się bardzo wiele modeli niskoprofilowych klawiatur, postanowiliśmy napisać ten artykuł. Poniżej przedstawimy Ci Nuphy Air96 Wireless Mechanical Keyboard, czyli naszą ulubioną klawiaturę mechaniczną low profile.

Niskoprofilowa klawiatura mechaniczna 96 obok której nie da się przejść obojętnie

Niskoprofilowa klawiatura mechaniczna 96 - dlaczego NuPhy Air96 to najlepszy wybór?

NuPhy Air96 Wireless Mechanical Keyboard należy do klawiatur bezprzewodowych. Można ją łączyć poprzez poprzez Bluetooth 5.0 nawet z 4 urządzeniami. Co istotne, jest kompatybilna zarówno z systemem Windows, jak i macOS. Dla posiadaczy takich sprzętów jak Macbook, iPad oraz iPhone 13 producenci NuPhy Air96 przygotowali coś jeszcze. Otóż ta klawiatura posiada układ klawiszy multimedialnych Mac. Oprócz tego, zawarto w niej także klawisze skrótów, w tym zrzuty ekrany sekcji, zrzuty trybu pełnoekranowego oraz Siri/Cortana.

To na co również warto zwrócić uwagę to, że klawiatura mechaniczna NuPhy Air96 posiada wbudowaną baterię 4000 mAh. Zapewnia ona bardzo długi długi okres użytkowania – nawet cały tydzień! Dzięki temu, dobrze sprawdzi się dla osób, które korzystają z niej także poza domem.

NuPhy Air96 - design i funkcjonalność w jednym

Niskoprofilowa klawiatura mechaniczna 96 - dlaczego NuPhy Air96 to najlepszy wybór?

Klawiatura, o której mowa w tym artykule wyróżnia się również swoją budową. Posiada ultracienką, aluminiową ramę, nasadki klawiszy PBT i niskoprofilowe przełączniki mechaniczne. Co więcej, najcieńszy fragment Air96 ma tylko 16 mm. Ewolucyjny proces tłoczenia stopu aluminium pozwolił, aby Nuphy był w stanie całkowicie ukryć switche mechaniczne pod aluminiową ramą i nasadkami klawiszy, zachowując jednocześnie prostą konstrukcję. To wszystko sprawia, że klawiatura mechaniczna Nuphy ​​Air96 zdecydowanie wyróżnia się swoim eleganckim i jednocześnie nowoczesnym designem.

Co jeszcze wyróżnia NuPhy Air96?

klawiatura nuphy air96

NuPhy Air96 Wireless Mechanical Keyboard będzie świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, którym zależy na customizacji swoich urządzeń. Otóż, dana klawiatura posiada opcję Hot-Swappable. To ona jest odpowiedzialna za łatwą wymianę lub modernizację switchy bez lutowania. Tym samym, NuPhy Air96 można dostosowywać pod swoje preferencje podczas pisania.

Niskoprofilowa klawiatura mechaniczna 96 Nuphy Air96

0
[]