Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
IPhone 15 Plus case - dlaczego warto wybrać Nudient?
IPhone 15 Plus case – dlaczego warto wybrać Nudient?
28/12/2023
Przenośny powerbank Satechi - obowiązkowe akcesorium w podróży!
Przenośny powerbank Satechi – obowiązkowe akcesorium w podróży!
11/01/2024

Klawiatura Dragon Ball, czyli wyjątkowa propozycja od AKKO

Klawiatura Dragon Ball, czyli wyjątkowa propozycja od AKKO

Anime Dragon Ball cieszy się ogromną popularnością już od wielu lat. Posiada duże grono fanów, również wśród miłośników i osób korzystających z klawiatur mechanicznych. Dlatego też uważamy, że klawiatura Dragon Ball od AKKO jest strzałem w dziesiątkę. W końcu kto z miłośników danego anime nie chciałby mieć kultowej klawiatury z nawiązaniem do Dragon Ball? W tym artykule przybliżymy Ci bardziej dane urządzenie od Akko i opowiemy o tym, dlaczego tak bardzo polubiliśmy się z nią.

Klawiatura Dragon Ball o niesamowitym designie

Klawiatura Dragon Ball, czyli wyjątkowa propozycja od AKKO

Klawiatura Akko Dragon Ball Super Goku 5075B Plus zachwyca swoim designem. Począwszy od żywego pomarańczowego koloru, kończąc na tematycznych legendach widocznych na keycapach. Tutaj na chwilę się zatrzymajmy. Otóż dana klawiatura Akko posiada keycapy PBT Dye-sub. Oznacza to, że są wykonane z PBT, czyli z materiału najwyższej klasy. Legendy na keycapach typu double-shot i dye-sub wyglądają naprawdę niesamowicie. Co więcej, Akko Dragon Ball posiada wykonany z troską o najdrobniejszy szczegół knob, który można customizować. Oj, obok tej klawiatury naprawdę nie można przejść obojętnie.

Akko Dragon Ball Super Goku 5075B Plus zachwyca również swoją funkcjonalnością

klawiatura akko

Funkcjonalność danej klawiatury od Akko zdecydowanie sprawia, że pokochają ją miłośnicy customizowanych urządzeń. Otóż posiada opcję hot-swappable. Pozwala ona na wymianę switchy w Akko Dragon Ball Super Goku 5075B Plus bez konieczności lutowania. Tym samym, każdy może dobrać do niej takie przełączniki jakie tylko chce. Co więcej, posiada oświetlenie RGB, które uwielbiają miłośnicy klawiatur mechanicznych. To wszystko sprawia, że dany model klawiatury od Akko jest urządzeniem idealnym dla fanów Dragon Ball oraz customizacji.

Co jeszcze wyróżnia klawiaturę od Akko?

Klawiatura Dragon Ball, czyli wyjątkowa propozycja od AKKO

Klawiaturę Akko Dragon Ball Super Goku 5075B Plus wyróżnia jeszcze jedna rzecz: Multi-Modes. Otóż dany model klawiatury od Akko został wyposażony w chip Beken Plus z rozwiązaniem tri-mode (2.4G/Bluetooth/Type-C). Co więcej, łączy się nawet z 3 urządzeniami poprzez Bluetooth. Klawiatura jest kompatybilna zarówno z systemem Mac, jak i Windows czy Android. Tak więc nie musisz obawiać się problemu z połączeniem, ona jest wręcz stworzona do połączeń z wieloma urządzeniami. A gdy dodamy do tego wyżej wymienione cechy i funkcje, możemy śmiało stwierdzić, że to naprawdę świetna klawiatura.

Klawiatura Dragon Ball od Akko

0
[]