Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Krzesło do pracy zdalnej - poznaj HÅG Tion 2140
Krzesło do pracy zdalnej – poznaj HÅG Tion 2140
19/07/2022
Stylowe akcesoria do iPhone 13 - TOP 5
Stylowe akcesoria do iPhone 13 – TOP 5
27/07/2022

Keychron K8 Pro - najlepsza customowa klawiatura na rynku

Keychron K8 Pro - najlepsza customowa klawiatura na rynku

Customowa klawiatura to stosunkowo młode rozwiązanie na rynku klawiatur mechanicznych. Młode, ale w tym momencie jedno z najkorzystniejszych! Sprawdzi się świetnie dla osób, którym zależy na personalizacji swoich urządzeń. Miłośnicy klawiatur mechanicznych również nie będą zawiedzeni – customową klawiaturę mogą w łatwy sposób udoskonalać pod własne preferencje. No dobrze, ale jaki model danego urządzenia wybrać?

Przedstawiamy Ci Keychron K8 Pro QMK/VIA Wireless Mechanical Keyboard. To nasz absolutny numer jeden. Poniżej dowiesz się, dlaczego uważamy, że zapoczątkował nową erę klawiatur mechanicznych.

Keychron K8 Pro, czyli nowa era klawiatur mechanicznych

klawiatura keychron

Keychron K8 Pro QMK/VIA Wireless Mechanical Keyboard przenosi nas do zupełnie innego wymiaru klawiatur mechanicznych. Nowoczesna i wykonana z dbałością o każdy szczegół tak, aby zachwycić nawet najbardziej wymagającego użytkownika. To odpowiedź na potrzeby osób, które przez wiele godzin dziennie piszą lub grają.

Co istotne, dana customowa klawiatura jest bezprzewodowa. Łączy się poprzez Broadcom Bluetooth 5.1 i łatwo przełącza między maksymalnie trzema urządzeniami. Bez problemu możesz korzystać na niej z takich sprzętów jak Macbook Pro, iPhone 13 i iPad jednocześnie, sprawnie przechodząc z jednego urządzenia do drugiego. Warto też podkreślić, że posiada również tryb przewodowy z połączeniem USB typu C.

Customowa klawiatura, która zaskoczy Cię swoimi nieograniczonymi możliwościami

Keychron K8 Pro - najlepsza customowa klawiatura na rynku

Ta customowa klawiatura wyróżnia się nieograniczonymi możliwościami. Jedną z nich jest to, że pozwala na programowanie oraz mapowanie dowolnego klawisza na klawiaturze. Wszystko dzięki obsłudze QMK i VIA. Wystarczy podłączyć ją do urządzenia za pomocą kabla, a następnie przeciągnać i upuścić dowolne klawisze lub polecenia w celu przyporządkowania ich. W ten sposób możesz dostosować daną klawiaturę pod swoje potrzeby.

To nie wszystko. Keychron K8 Pro umożliwia wymianę każdego przełącznika na prawie wszystkie 3-pinowe i 5-pinowe przełączniki mechaniczne typu MX, które są dostępne na rynku (w tym Cherry, Gateron, Kailh, Panda itp.). I to bez konieczności lutowania. W ten sposób możesz modyfikować oraz udoskonalać klawiaturę jak tylko zechcesz.

Co jeszcze wyróżnia Keychron K8 Pro QMK/VIA Wireless Mechanical Keyboard?

keychron k8 pro

Keychron K8 Pro QMK/VIA Wireless Mechanical Keyboard jest kompatybilna ze wszystkimi systemami operacyjnymi – począwszy od MacOs, a kończąc na Windows. Co ważne, jako jedna z niewielu klawiatur mechanicznych, posiada klawisze multimedialne w układzie Mac. Tym samym ta customowa klawiatura będzie dobrym wyborem również dla miłośników marki Apple.

Customowa klawiatura Keychron K8 Pro

0
[]