Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Gateron Box Ink V2 Pink - recenzja switchy
Gateron Box Ink V2 Pink – recenzja switchy
26/04/2023
Klawiatura mechaniczna 80 % TKL - poznaj Iqunix OG80 Wormhole
Klawiatura mechaniczna 80 % TKL – poznaj Iqunix OG80 Wormhole
12/05/2023

Kailh Jellyfish Box - recenzja switchy

Kailh Jellyfish Box - recenzja switchy

”Kailh Jellyfish Box – recenzja switchy” to kolejny artykuł na temat poszczególnych modeli przełączników do klawiatury mechanicznej. Przy tworzeniu go, przyświecała nam myśl, aby pomóc Wam w jak najlepszym doborze switchy do swojego urządzenia. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo trudny potrafi być wybór przełączników. W tym momencie rynek oferuje nam coraz więcej różnorodnych switchy. Z tego powodu ciężko zdecydować, które będą najlepsze. W związku z tym, chcemy jak najbardziej przybliżyć Wam poszczególne przełączniki. Dziś skupimy się na jednych ze switchy Kailh – zarówno w tym artykule blogowym, jak i w dedykowanym im filmie na naszym kanale YouTube.

Poznaj bliżej przełączniki Kailh Jellyfish Box

switche Kailh

Kailh Jellyfish Box to wyjątkowe przełączniki z trwałymi obudowami PC i specjalną konstrukcją nylonowego trzpienia. Należą do jednych z kultowych przełączników danego producenta. Dane switche mają bardzo interesujący wygląd – są przezroczyste. Co więcej, ich struktura zapewnia również zamkniętą ochronę przełącznika.

Switche Jellyfish zostały wyposażone w złoty kontakt pozwalający na uzyskanie wysokiej odporności na korozję oraz posiadający silne właściwości antyoksydacyjne. Styki te tworzą również wolne od opóźnień połączenie z klawiaturą i zapewniają bardzo czułe wrażenia podczas pisania. Srebrna sprężyna 18mm posiada aktywację 50g (Linear) oraz 47g (Tactile) oraz silne odbicie. Charakteryzuje się niewielkim lub wręcz zerowym hałasem sprężyny.

Co ciekawe, dane switche od Kailh są dostępne w dwóch opcjach. Jedna to linear, zaś druga clicky. Tym samym, sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników klawiatur mechanicznych.

Kailh Jellyfish Box

0
[]