Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Stojak na drukarkę - poznaj Yamazaki Home Tower Printer Rack
Stojak na drukarkę – poznaj Yamazaki Home Tower Printer Rack
02/09/2022
Jaki rozmiar klawiatury mechanicznej wybrać?
Jaki rozmiar klawiatury mechanicznej wybrać?
16/09/2022

Gamingowa klawiatura mechaniczna - poznaj Ducky One 3

Gamingowa klawiatura mechaniczna - poznaj Ducky One 3

Ducky One 3 to gamingowa klawiatura mechaniczna, która jeszcze przed trafieniem do sprzedaży, budziła spore zainteresowanie. Jej design, możliwość wyboru odpowiedniego rozmiaru i funkcje… Zdecydowanie jest to klawiatura warta uwagi, dlatego poniżej opowiemy Ci na jej temat trochę więcej. Dzięki temu, sam zdecydujesz, czy również chciałbyś mieć ją u siebie.

Ducky One 3 - klawiatura mechaniczna, którą pokocha każdy gamer

gamingowa klawiatura mechaniczna

Dana klawiatura mechaniczna została zaprojektowana w ten sposób, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia podczas użytkowania. Jej wysokiej jakości wykończenie, a także krótki czas reakcji, sprawiają, że to idealne rozwiązanie dla graczy. W najbardziej intensywnych momentach, rozkład masy i obniżona wysokość obudowy, zapewnia odpowiednią stabilność klawiatury Ducky. To wszystko sprawia, że przez cały czas jest ona utrzymana w jednej pozycji. Dzięki temu, wielogodzinne granie, w tym nawet najcięższe rozgrywki są przyjemne i nie stanowią żadnego problemu.

Gamingowa klawiatura mechaniczna wykonana z dbałością o szczegóły

ducky one

Klawiatura od Ducky została wykonana tylko z najlepszej jakości materiałów. Posiada keycapsy PBT, czyli wyprodukowane z politereftalanu butylenu. Powstały dzięki technice double-shot, w które tworzywo jest formowane razem. Dzięki temu znaki na danych keycapsach są cały czas w bardzo dobrym stanie. Co istotne, posiadają również matowe wykończenie, a także są odporne na połysk i plany. Wszystko w celu zachowania oryginalnego wyglądu nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Co jeszcze wyróżnia Ducky One 3?

klawiatura mechaniczna dla gamerow

W celu poprawy dźwięku oraz odczuć podczas użytkowania, Ducky przetestował 17 różnych mieszanek gumy i wybrał najbardziej odpowiedni wariant podkładki Q-Bounce. Co więcej, jest ona połączona z dodatkową warstwą pianki EVA. To ona skutecznie tłumi dźwięk podczas naciskania klawiszy. Jeżeli chodzi o obudowę Ducky One 3, jest ona bardziej płaska od swoich poprzedników. To w połączeniu z trzystopniowymi stopkami skutecznie odciąża nadgarstek nawet podczas wielogodzinnego korzystania z klawiatury.

Wybierz Ducky One 3 dla siebie:

0
[]