Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Klawiatura Keychron
Klawiatura Keychron – jaki model klawiatury wybrać?
27/08/2021
Keychron K3 Ultra-slim Wireless Mechanical Keyboard v2
Najlepsza klawiatura mechaniczna – poznaj Keychron K3
08/09/2021

Ergonomiczna podkładka pod nadgarstek do myszki, która rozwiąże Twój problem.

Ergonomiczna podkładka pod nadgarstek do myszki

Ergonomiczna podkładka pod nadgarstek do myszki Deltahub Carpio v2 wprowadza rewolucję w akcesoriach komputerowych, oferując inteligentną ergonomię skoncentrowaną na zdrowiu nadgarstka użytkownika. Ten produkt, który jest kompatybilny z wszystkimi myszkami chroni przed zespołem cieśni nadgarstka, a do tego cechuje się pięknym designem, dlatego powinien stać się obowiązkowym wyposażeniem każdego gamera, projektanta graficznego czy pracownika biurowego. 

Deltahub Carpio v2 - Ergonomia skoncentrowana na zdrowiu nadgarstka

Ergonomiczna podkładka pod nadgarstek do myszki

Deltahub Carpio v2 to ergonomiczna podkładka pod myszkę. Produkt został starannie zaprojektowany we współpracy z lekarzami, by nie powodować ryzyka urazów nadgarstka przez wywieranie nacisku na jego spód i uciskanie tkanek. Deltahub to ikona ergonomii, która zapewnia zdrowe użytkowanie nawet przy wielogodzinnej i intensywnej pracy przed komputerem. 

Deltahub jest idealnym rozwiązaniem dla projektantów graficznych, copywriterów, pisarzy, gamerów czy osób, które spędzają długie godziny przy biurku i chcą przy okazji zadbać o swoje zdrowie. Zapomnij o bolącym nadgarstku i zespole cieśni nadgarstka razem z Deltahub Carpio v2 i wejdź w nowy wymiar ergonomii, która zapewni Ci komfortową i bezpieczną pracę na komputerze. Wielu użytkowników twierdzi, że podkładka od Carpio idealnie pasuje do myszy Logitech MX Master 3. 

Producent przeprowadził szereg testów podkładki pod nadgarstek do myszki, analizując precyzyjne ruchy dłoni w modelach 3D połączone z analizą zdjęć rentgenowskich. Owocem tej pracy było stworzenie 50 prototypów, z których wybrano ten idealny, który spełniał rygorystyczne normy zdrowotne i najwyższe standardy ergonomii. Deltahub Carpio v2 to ergonomiczna podkładka pod nadgarstek, która ślizga się razem z dłonią, a ergonomiczny kształt zapewnia zdrowe użytkowanie, które uchroni Cię przed zespołem cieśni nadgarstka.

Małe, designerskie dzieło sztuki w Twoim biurze

Ergonomiczna podkładka pod nadgarstek

Najwyższe parametry ergonomii nie ustępują pięknemu i minimalistycznemu designowi, który zachwyca na miarę obrazów Moneta. Wysoka estetyka podkładki pod nadgarstek do myszki sprawia, że będzie on idealnie prezentować się w różnych aranżacjach domu lub biura. Dzięki użyciu innowacyjnych materiałów, produkt wyróżnia się trwałością, która zapewni Ci użytkowanie przez długi czas. 

Ergonomiczna podkładka pod nadgarstek Deltahub Carpio v2 - Kompatybilność

Ergonomiczna podkładka pod nadgarstek do myszki

Możesz skorzystać z tej  ergonomicznej podkładki pod nadgarstek bez względu na to, jakiej myszki używasz. Deltahub Carpio v2 jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami, co umożliwi Ci korzystanie z tego rozwiązania podczas grania, projektowania czy pracy biurowej. Produkt jest kompatybilny również z flagową myszką marki Logitech Mx Master 3.

Krótka historia ergonomicznego gadżetu, który odmienił los wielu użytkowników

Ergonomiczna podkładka pod nadgarstek

Amadej – jeden z współzałożycieli Deltahub pracował po 8 godzin dziennie jako projektant. Po jakimś czasie zaczął borykać się z bólem nadgarstka, szukając różnych rozwiązań i podkładek pod myszy. Nie znalazł jednak produktu, który odpowiadałby jego potrzebom. Amadej postanowił wraz z przyjaciółmi –  Primožem i Janem stworzyć produkt, który dbałby o zdrowotne aspekty użytkowników, a przy okazji cechowałby się niecodziennym designem. Tak powstał właśnie Deltahub Carpio. 

Koncept Deltahub, czyli podkładka pod nadgarstek do myszki zyskał szerokie zainteresowanie na świecie, biorąc udział w konkursie dla startupów. Szybko doceniono jest innowacyjność, co zaowocowało uruchomieniem masowej produkcji. Dziś Deltahub jest obecny w ponad 130 krajach, dostarczając ergonomiczne akcesoria komputerowe stworzone w trosce o zdrowie użytkowników.

Ergonomiczna podkładka pod nadgarstek Deltahub Carpio v2

0
[]