Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Pierwsza klawiatura mechaniczna - szybki poradnik którą wybrać
Pierwsza klawiatura mechaniczna – szybki poradnik którą wybrać
17/06/2022
Przełączniki optyczne i przełączniki mechaniczne - porównanie
Przełączniki optyczne i przełączniki mechaniczne – porównanie
24/06/2022

Ergonomiczna podkładka do klawiatury - poznaj Keychron Resin Palm Rest

Ergonomiczna podkładka do klawiatury - poznaj Keychron Resin Palm Rest

Podczas codziennego korzystania z klawiatury mechanicznej, istotny jest nie tylko model, którego używasz. Ważna jest także odpowiednia podkładka do klawiatury, która odciąży Twoje nadgarstki. To tak zwany duet idealny, który zwiększa komfort pracy. Chroni także przed negatywnymi skutkami zdrowotnymi, do których należy zespół cieśni nadgarstka. Swoją drogą, wiedziałeś, że w tym momencie dotyka już od 3% do 6% społeczeństwa?

Ty nie musisz tego doświadczyć. Zadbaj o swoje zdrowie i komfort pracy – poznaj Keychron Resin Palm Rest.

Ergonomiczna podkładka do klawiatury - w trosce o Twoje zdrowie

keychron resin palm rest

Keychron Resin Palm Rest to podkładka do klawiatury stworzona z myślą o Twoich nadgarstkach, a dokładniej w trosce o ich zdrowie. Zapewnia odpowiednie ergonomiczne podparcie. Dzięki temu zyskujesz maksymalny komfort podczas długich godzin spędzonych przy komputerze – zarówno podczas pisania, jak i grania.

Podkładka do klawiatury sprawia, że nadgarstki nie są obciążone i tym samym mniej narażone na potencjalne negatywne konsekwencje nienaturalnej pozycji, którą przyjęłyby bez niej. Takie skutki mogą z czasem prowadzić do poważnych uszkodzeń nadgarstków, w tym wyżej wspomnianego zespołu cieśni nadgarstka. Właśnie dlatego tak ważne jest odciążanie ich poprzez podkładkę do klawiatury.

Keychron Resin Palm Rest, czyli funkcjonalność połączona z eleganckim designem

keychron resin palm rest

Podkładka do klawiatury od Keychron została wykonana z wysokiej jakości żywicy. Wyróżnia się eleganckim designem, przyciągając wzrok każdego, kto przebywa obok niej. Jej gładka powierzchnia umożliwia bezproblemowe przesuwanie się nadgarstków podczas pisania. Dodatkowo, Keychron Resin Palm Rest posiada cztery gumowe wypustki, które zapobiegają przesuwaniu się jej po biurku. W ten sposób łączy funkcjonalność ze swoim oryginalnym designem.

Co jeszcze wyróżnia Keychron Resin Palm Rest?

Keychron Resin Palm Rest

Keychron Resin Palm Rest znajdziesz u nas w kilku rozmiarach. Dzięki temu bez problemu dobierzesz ją do swojej klawiatury, tak aby razem tworzyli duet idealny. W szczególności do klawiatury mechanicznej Keychron – to na podstawie jej modeli tworzono poszczególne rozmiary. Dobierając odpowiedni wymiar podkładki do swojej klawiatury, nie tylko zadbasz o swój komfort w trakcie pisania czy grania. Wzbogacisz także wygląd swojego Setup’u.

Podkładka do klawiatury Keychron Resin Palm Rest

0
[]