Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Klawiatura mechaniczna hot-swap - najlepsze propozycje od Keychron
Klawiatura mechaniczna hot-swap – najlepsze propozycje od Keychron
10/02/2023
Jaka podkładka pod Macbooka będzie najlepsza?
Jaka podkładka pod Macbooka będzie najlepsza?
24/02/2023

Customowa niskoprofilowa klawiatura mechaniczna - poznaj Keychron K3 Pro

Customowa niskoprofilowa klawiatura mechaniczna - poznaj Keychron K3 Pro

Customowa niskoprofilowa klawiatura mechaniczna z dnia na dzień zyskuje coraz więcej wielbicieli. Nie można zaprzeczyć, że jest to duża innowacja wśród urządzeń, jakimi są klawiatury mechaniczne. W końcu, jeszcze niedawno połączenie customizacji i niskiego profilu było rzadko spotykane. A teraz? Keychron, czyli lider wśród producentów klawiatur mechanicznych wypuścił Keychron K3 Pro QMK/VIA Wireless Mechanical Keyboard. Czekało na nią naprawdę wielu entuzjastów klawiatur. Poniżej dowiesz się dlaczego.

Customowa Keychron K3 Pro, czyli innowacja wśród klawiatur mechanicznych

Customowa niskoprofilowa klawiatura mechaniczna - poznaj Keychron K3 Pro

Keychron K3 Pro QMK/VIA Wireless Mechanical Keyboard to niewątpliwie innowacyjne rozwiązanie wśród klawiatur mechanicznych. Została wykonana z dbałością o nawet najmniejszy element. Wszystko po to, aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Dana klawiatura, z porównaniem do takiego urządzenia jakim jest customowa klawiatura mechaniczna Keychron seria Q, jest bezprzewodowa. To kolejna innowacyjna cecha, którą producent wprowadził do customowej klawiatury. K3 Pro łączy się poprzez poprzez Broadcom Bluetooth 5.1 i łatwo przełącza między maksymalnie trzema urządzeniami. Dzięki temu, bez problemu możesz korzystać na niej z takich sprzętów jak Macbook Pro, iPhone 14 Pro i iPad Pro jednocześnie, sprawnie przechodząc z jednego urządzenia do drugiego. Oczywiście, dla osób lubiących tradycyjne rozwiązania, dana klawiatura posiada również tryb przewodowy z połączeniem USB typu C.

Customowa niskoprofilowa klawiatura mechaniczna, która zaskoczy Cię swoimi możliwościami

Customowa niskoprofilowa klawiatura mechaniczna - poznaj Keychron K3 Pro

Customowa niskoprofilowa klawiatura mechaniczna, którą jest Keychron K3 Pro zaskoczy Cię swoimi funkcjami. Dzięki obsłudze QMK i VIA, umożliwia ona programowanie i mapowanie dowolnego klawisza na klawiaturze. Wystarczy podłączyć ją do urządzenia. Następnie przeciągnać, po czym upuścić dowolne klawisze lub polecenia w celu przyporządkowania ich. I gotowe!

Jednak to nie wszystko. Dana klawiatura pozwala wymienić każdy przełącznik na prawie wszystkie dostępne na rynku 3-pinowe i 5-pinowe przełączniki mechaniczne typu MX ( np. Cherry, Gateron, Kailh, Panda). A to wszystko bez konieczności lutowania! W ten sposób możesz modyfikować oraz udoskonalać klawiaturę jak tylko zechcesz.

Co jeszcze wyróżnia Keychron K3 Pro QMK/VIA Wireless Mechanical Keyboard?

keychron k3 pro

Keychron K3 Pro QMK/VIA Wireless Mechanical Keyboard wyróżnia jeszcze jedna bardzo istotna cecha. Dana klawiatura jest kompatybilna ze wszystkimi systemami operacyjnymi – zarówno MacOs, jak i również Windows. Posiada nawet klawisze multimedialne w układzie Mac. Tym samym ta customowa klawiatura będzie doskonałym wyborem także dla posiadaczy urządzeń marki Apple.

Customowa niskoprofilowa klawiatura mechaniczna Keychron K3 Pro:

0
[]