Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Jaka podkładka pod Macbooka będzie najlepsza?
Jaka podkładka pod Macbooka będzie najlepsza?
24/02/2023
Ergonomiczne krzesło do biura - poznaj HÅG Capisco Puls 8020
Ergonomiczne krzesło do biura – poznaj HÅG Capisco Puls 8020
10/03/2023

Biurowe akcesoria do Home Office - propozycje od Satechi

Biurowe akcesoria do Home Office - propozycje od Satechi

Coraz więcej osób pracujących zdalnie zastanawia się, jakie biurowe akcesoria do Home Office są istotne. W końcu zależy nam, aby w przestrzeni roboczej znajdowały się wszystkie najpotrzebniejsze gadżety. To właśnie one wpływają na efektywność, a tym samym pozwalają czerpać większą przyjemność z pracy. Głównie z tego powodu warto zadbać o to, aby posiadać na biurku wszystkie niezbędne akcesoria. W związku z tym, poniżej przedstawimy Ci propozycje od Satechi, które są według nas obowiązkowym elementem każdego domowego biura.

Biurowe akcesoria do Home Office - propozycje od Satechi

Pierwsza propozycja, którą przedstawimy to Satechi Eco-Leather Deskamate. Ta podkładka na biurko zabezpiecza blat, a jednocześnie odświeża całą przestrzeń roboczą. Co więcej, może także pełnić funkcję podkładki do myszki, której używamy podczas pracy zdalnej. Dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, brązowym oraz niebieskim. Tym samym, możesz dobrać idealną do swojego Home Office.

Biurowe akcesoria do Home Office - propozycje od Satechi

Kolejne akcesorium, które obowiązkowo musi znaleźć się w tym artykule to Satechi Universal Vertical Laptop Stand. Umożliwia on utrzymanie laptopa w pozycji pionowej. Tym samym, jego posiadacz zyskuje dedykowaną dla jego urządzenia przestrzeń. Co więcej, dolna komora stojaka reguluje przepływ powietrza i zapobiega przegrzaniu laptopa. To doskonały produkt, aby utrzymać porządek w Home Office i tym samym pracować efektywniej.

Biurowe akcesoria do Home Office - propozycje od Satechi

Kolejny obowiązkowy gadżet, w szczególności dla posiadaczy Macbooka to adapter. Dziś przedstawimy naszego ulubieńca – Satechi Type-C Multi-port Adapter 4k With Ethernet V2. Został wyposażony w ulepszone gniazdo kart Micro SD. Jego aluminiowa, elegancka konstrukcja sprawia, że tworzy z urządzeniem takim jak Macbook Pro duet idealny. Z jego pomocą, bez problemu połączysz Macbook z monitorem przy użyciu kabla HDMI 2.0. Co więcej, nie tylko z monitorem, ale także innymi niezbędnymi do pracy urządzeniami.

Satechi Aluminium Laptop Stand

Nie może tu zabraknąć Satechi Aluminium Laptop Stand. To podstawka do Macbooka, która jest obowiązkowym gadżetem dla każdej osoby posiadającej dane urządzenie. Posiada nowoczesną aluminiową konstrukcję, która podnosi Macbooka na odpowiednią wysokość. Dzięki temu, ułatwia pracę i jednocześnie dba o to, aby dane urządzenie nie przegrzało się. Tym samym, to bardzo istotny element domowego biura.

Satechi Aluminum Type-C Wireless Charger

Ostatni gadżet, który przedstawimy w tym artykule to bezprzewodowa ładowarka. Satechi Aluminum Type-C Wireless Charger doskonale spisze się dla posiadaczy takich produktów jak Iphone, Samsung Galaxy czy Airpods. Została wyposażona w diodę LED informującą o stanie załadowania. Wyróżnia ją szybkość i wydajność. Tym samym, to obowiązkowy element każdego Home Office.

Poznaj najlepsze propozycje od Satechi:

0
[]