Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Desk Setup - najlepsze inspiracje
Desk Setup – najlepsze inspiracje i aranżacje wnętrz
25/05/2022
Porządek na biurku - proste rozwiązania jak robić to dobrze
Porządek na biurku – proste rozwiązania jak robić to dobrze
03/06/2022

Świecące ściany w domu - poznaj panele świetlne Nanoleaf

Świecące ściany w domu - poznaj panele świetlne Nanoleaf

Marzą Ci się świecące ściany w domu?
Chcesz, aby Twoja stacja robocza robiła jeszcze lepsze wrażenie?
A może po prostu znudziło Ci się typowe oświetlenie wnętrz?

Jeżeli odpowiedziałeś chociaż na jedno z tych pytań twierdząco, mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne. Poznaj panele świetlne Nanoleaf. Nie, to nie są zwyczajne lampy LED. Każdy panel można połączyć ze sobą, tworząc na ścianach rozmaite kształty. Co więcej, Nanoleaf umożliwia podłączenie swoich paneli do systemu domowego typu HomeKit, a to pozwala na uruchomienie ich, a także dowolne przełączanie całkowicie zdalnie. Nanoleaf posiada kilka kategorii swoich paneli świetlnych – Canvas, Shapes, Lines, a także Elements.

Nanoleaf Canvas

Nanoleaf Canvas to czułe na dotyk kwadraty świetlne, które można łączyć ze sobą z każdej strony. Ich montaż i zaprogramowanie jest bardzo proste – wszystko dzięki sztywnym łącznikom, dwustronnej taśmie montażowej, Control Square, zasilaczu 24W i wtyczce typu C. Szczegółowo opowiedzieliśmy o tym w naszym filmie na YouTube “ŚWIECĄCE ŚCIANY? 😮 | Panele świetlne Nanoleaf Canvas – unboxing, montaż i konfiguracja”.

Jeżeli chodzi o ich uruchamianie – można to robić zarówno dotykając bezpośrednio kwadratów, ale także poprzez aplikację. Ta łączy się z systemem domowym typu HomeKit. Aplikacja pozwala tworzyć rozmaite projekty świetlne, a nawet… dostosowywać barwę oraz jej intensywność do wybranego utworu muzycznego.

Tak, jak wspominaliśmy wcześniej, kwadratowe panele świetlne Nanoleaf Canvas można łączyć ze sobą z każdej strony. To pozwala na tworzenie zarówno prostych konstrukcji w jednej linii, jak i rozmaitych “schodkowych” projektów. Krótko mówiąc – dzięki nim Twoje świecące ściany będą robić niesamowite wrażenie!

Poznaj wszystkie panele świetlne Nanoleaf Canvas

Nanoleaf Shapes

Kolejna kategoria paneli świetlnych to Nanoleaf Shapes. W porównaniu do Nanoleaf Canvas, mają aż trzy rodzaje:
a. Nanoleaf Shapes Hexagon – w tym przypadku Twoje świecące ściany będą tworzyć sześciokątne panele świetlne, które są flagowym produktem Nanoleaf;
b. Nanoleaf Shapes Triangle – panele świetlne w kształcie trójkątów;
c. Nanoleaf Shapes Mini Triangle – zapewne Cię nie zaskoczymy, ale to także panele świetlne w kształcie trójkątów, tyle że w wersji.. mini.

Każdy rodzaj można dowolnie ze sobą łączyć, co daje jeszcze większe możliwości pod względem ułożenia rozmaitych kształtów. Montaż wygląda podobnie, jak w przypadku Nanoleaf Canvas – intuicyjnie i łatwo.

Co ważne, panele świetlne Nanoleaf Shapes również można uruchamiać zarówno dotykowo, jak i poprzez aplikację. W przypadku aplikacji, nie tylko uruchamiać, ale także dostosowywać jasność i barwę, a nawet… grać w interaktywne gry dotykowe, takie jak “Whack-A-Mole”.

Poznaj wszystkie panele świetlne Nanoleaf Shapes

Nanoleaf Elements

Nanoleaf Elements wyglądem przypominają drewniane panele. Ich montaż, a także konfiguracja działa podobnie, jak w przypadku Nanoleaf Canvas i Nanoleaf Shapes. Dzięki możliwości łączenia ich z każdej strony, stworzysz rozmaite eleganckie konstrukcje. Dodatkowo, w przypadku światła, które się z nich wydobywa, można manewrować pomiędzy ciepłym, a chłodnym odcieniem.

Dzięki temu rodzajowi Nanoleaf, stworzysz nie tylko świecące ściany, ale także sprawisz, że pomieszczeniu zostanie nadany elegancki i niepowtarzalny charakter.

Poznaj wszystkie panele świetlne Nanoleaf Elements

Świecące ściany w domu - panele świetlne Nanoleaf Lines

Ostatnia kategoria to panele świetlne Nanoleaf Lines. Modułowe listwy świetlne, które pozwalają stworzyć świecące ściany tym razem za pomocą linii. Dane panele świetlne są w porównaniu do innych kategorii podłużne i wąskie. W ich opakowaniu znajduje się wszystko, czego potrzeba do prostego montażu – złącza montażowe, zaślepki, kontroler, płyty montażowe, taśma, procesor, złącze zasilania, zasilacz i wtyczka typu C (UE). Brzmi znajomo, prawda? Tak, montaż oraz konfiguracja wygląda identycznie jak w przypadku pozostałych kategorii Nanoleaf.

Panele świetlne Nanoleaf Lines także można uruchamiać za pomocą aplikacji. Co więcej, nie tylko uruchamiać. Aplikacja umożliwia wybór natężenia i koloru świateł nawet.. w rytm muzyki! Przy takim świetle praca będzie zdecydowanie ciekawsza niż przy zwyczajnym oświetleniu. A więc… do dzieła! Stwórz świecące ściany w swojej stacji roboczej!

Poznaj wszystkie panele świetlne Nanoleaf Lines

0
[]