Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Rodzaje switchy - poradnik, jakie wybrać
Rodzaje switchy – poradnik, jakie wybrać
10/11/2022
Gadżety do pracy zdalnej - top 5 produktów na Black friday 2022
Gadżety do pracy zdalnej – top 5 produktów na Black Friday 2022
23/11/2022

Stojak na iPhone - poznaj Satechi R1 Aluminum Hinge Holder Foldable Stand

Stojak na iPhone - poznaj Satechi R1 Aluminum Hinge Holder Foldable Stand

Stojak na iPhone może wydawać się na pozór zbędnym akcesorium. Jednak co, jeżeli wcale tak nie jest? Wbrew pozorom, ten gadżet z dnia na dzień staje się coraz istotniejszy dla posiadaczy takiego urządzenia jakim jest iPhone od Apple. I to nie tylko dla nich, ale tak naprawdę dla każdej osoby, która używa na co dzień smarfona. W związku z tym postanowiliśmy stworzyć ten artykuł i przedstawić Ci stojak, którego używamy praktycznie każdego dnia – Satechi R1 Aluminum Hine Holder Foldable Stand.

Czy stojak na iPhone to potrzebne akcesorium do Home Office?

Stojak na iPhone - poznaj Satechi R1 Aluminum Hinge Holder Foldable Stand

Zanim jednak opowiemy więcej na temat Satechi R1 Aluminum Hine Holder Foldable Stand, zastanówmy się, dlaczego stojak na iPhone to potrzebne akcesorium do Home Office. Otóż to nie jest potrzebny, ale wręcz obowiązkowy gadżet w każdym domowym biurze. Pozwala utrzymać urządzeniem jakim jest iPhone w odpowiedniej i jednocześnie bezpiecznej pozycji do wykonywania czynności w pracy. Co więcej, dzięki niemu, użytkownik może zachować jeszcze większy porządek na biurku, co znacząco podnosi produktywność. W końcu uporządkowane miejsce skutkuje przyjemniejszą i zarazem efektywniejszą pracą, prawda? Tym samym, dane akcesorium to obowiązkowy element Home Office.

Designerski i zarazem funkcjonalny Satechi R1 Aluminum Hinge Holder Foldable Stand

satechi r1

Teraz czas, abyśmy przedstawili Ci nasz wybór numer jeden – Satechi R1 Aluminum Hine Holder Foldable Stand. Stojak tej marki wyróżnia się zarówno swoją funkcjonalnością, jak i także designem. Ten produkt od Satechi bez problemu utrzyma takie urządzenia jak iPhone 14 Pro czy iPad Pro. Został wykonany z litego aluminium, zaś uchwyty podtrzymujące wykończono gumą, aby jeszcze bardziej zabezpieczyć stojący na nim sprzęt. Co istotne, dane akcesorium możesz bez problemu ustawiać na odpowiednią dla siebie wysokość, a także pod odpowiednim kątem.

Opowiadając o Satechi R1 musimy także wspomnieć o jego wyglądzie przy którym zdecydowanie nie da się przejść obojętnie. Dany stojak wyróżnia się niebywałym minimalizmem i zarazem elegancją. Został stworzony z myślą o każdym szczególe. Co więcej, posiada kilka wariantów kolorystycznych, dzięki czemu można idealnie dopasować go do swojego urządzenia. Tym samym, dany stojak na iPhone tworzy z nim duet idealny.

Stojak na iPhone Satechi R1

0
[]