Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Keycaps do klawiatur - Poradnik dla początkujących
Keycaps do klawiatur – Poradnik dla początkujących
12/08/2022
Najlepszy kabel DisplayPort - poznaj Uni USB-C to DisplayPort 8K
Najlepszy kabel DisplayPort – poznaj Uni USB-C to DisplayPort 8K
19/08/2022

Stojak do iPada - poradnik jaki wybrać

Stojak do iPada - poradnik jaki wybrać

Stojak do iPada stał się od niedawna obowiązkową częścią wielu przestrzeni roboczych. Utrzymuje w odpowiedniej i przede wszystkim bezpiecznej pozycji dane urządzenie do pracy. Dodatkowo, pozwala zachować porządek na biurku, który, jak wiemy, warunkuje efektywność wykonywanych zadań.

Zdajemy sobie sprawę, że w tym momencie rynek oferuje naprawdę wiele stojaków do iPada i wybór nie należy do najłatwiejszych. W związku z tym, poniżej te, które naszym zdaniem, szczególnie zasługują na uwagę.

Stojak do iPada - poradnik jaki wybrać

Pierwszy stojak, który zasługuje na szczególną uwagę to Aluminium Desktop Stand od Satechi. Co jest istotne – posiada regulowane mocowanie. Dzięki eleganckiej aluminiowej konstrukcji z ochronną wyściółką we wszystkich istotnych miejscach ten stojak tworzy perfekcyjne miejsce dla Twojego iPada.

satechi r1

Kolejny stojak od Satechi to R1. Wykonany jest z litego aluminium, a uchwyty podtrzymujące są wykończone gumą, co pozwala bezpiecznie utrzymać iPad Pro lub Iphone 13. Jego 270-stopniowy oraz 180-stopniowy zawias podstawy bez wysiłku dostosowuje urządzenie do idealnej wysokości i kąta. Tym samym, Satechi R1 nie tylko zapewnia odpowiednie miejsce dla Twojego urządzenia, ale także zapobiega napięciom szyi podczas wielogodzinnego użytkowania.

elago p2

Elago P2 Stand to aluminiowy stojak, który przeznaczony jest do wszystkich Ipadów i większości tabletów. Posiada różnorodne warianty kolorystyczne. Dodatkowo, jego tył został opracowany w ten sposób, aby bez problemu móc uporządkowywać kabel, kiedy zaistnieje potrzeba podłączenia go. Dany stojak umożliwia odbieranie połączeń wideo bez konieczności podnoszenia swojego urządzenia, dzięki czemu znacząco zwiększysz swój komfort podczas codziennych rozmów.

4

Drugi stojak od Elago, który warto mieć u siebie to P4 Stand. Został wykonany z aluminium i jest szczególnie dedykowany dla iPada Pro. Dzięki nachyleniu 30° dany stojak ma idealny kąt do ustawienia na biurku. Dodatkowo, korzystanie z klawiatury bezprzewodowej wraz z P4 jest bardzo podobne do korzystania z Macbooka, co spodoba się wszystkim miłośnikom tego urządzenia.

Stojak do iPada - poradnik jaki wybrać

Na koniec przedstawiamy Wam Twelve South HoverBar Duo. To regulowany stojak, który możesz postawić lub zaczepić gdzie tylko chcesz. Idealnie sprawdzi się, kiedy chcesz nagrać film, czy też użyć iPada jako dodatkowy ekran. Co więcej – swoje urządzenie możesz ładować nie zdejmując go ze stojaka. Tym samym, sprawdzi się idealnie dla wszystkich osób, które cenią sobie wielofunkcyjność swoich sprzętów, a także swobodę działania.

Wybierz idealny stojak:

0
[]