Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Przełączniki Kailh - poradnik, jakie switche wybrać
Przełączniki Kailh – poradnik, jakie switche wybrać
21/12/2022
Klawiatura mechaniczna custom - ranking najlepszych modeli
Klawiatura mechaniczna custom – ranking najlepszych modeli
11/01/2023

Składana podstawka pod laptopa - poznaj Twelve South Curve Flex

Składana podstawka pod laptopa - poznaj Twelve South Curve Flex

Składana podstawka do laptopa to dość innowacyjne akcesorium biurowe, które od jakiegoś czasu możemy znaleźć na rynku oferującym gadżety do Home Office. Coraz więcej osób pracujących zdalnie zdaje sobie sprawę, jak dany przedmiot pomaga w wykonywaniu codziennych zadań. Poniżej tłumaczymy, dlaczego warto wybrać składaną podstawkę do laptopa zamiast tradycyjnej. Oprócz tego, przedstawimy Ci także naszego ulubieńca, czyli Twelve South Curve Flex.

Dlaczego składana podstawka pod laptopa to akcesorium, które warto mieć u siebie?

Składana podstawka pod laptopa - poznaj Twelve South Curve Flex

Składana podstawka pod laptopa to akcesorium biurowe, które przyda się każdej osobie pracującej zdalnie. Umożliwia wykonywanie codziennych czynności, w tym wszelkich telekonferencji w dowolnym miejscu – zarówno w domowym biurze, jak i w kawiarni. Pozwala ustawić ekran laptopa, w tym Macbooka Pro, wraz z kamerą internetową na wysokości oczu. Tym samym, praca staje się bardziej komfortowa i tym samym efektywniejsza. Jednak przede wszystkim – zdrowsza dla posiadacza danego akcesorium.

Kolejny powód, dla którego składana podstawka do laptopa jest bardziej komfortowym rozwiązaniem niż tradycyjna to jej mobilność. Właściciel danego gadżetu może bez problemu zabierać je ze sobą wszędzie, nie martwiąc się jej ciężkością, czy tym, że zajmie dużo miejsca. Podstawkę można bez problemu złożyć, a następnie włożyć ją do pokrowca podróżnego. Dzięki temu zajmie niewiele przestrzeni i będziesz mógł zabrać ją ze sobą dosłownie wszędzie.

Twelve South Curve Flex - funkcjonalność i nowoczesny design

Twelve South Curve Flex

Nasz numer jeden, jeżeli chodzi o dane akcesorium to Twelve South Curve Flex. Umożliwia podniesienie ekranu laptopa, w tym Macbooka Pro na wysokość nawet do 22 cali. Dzięki temu, kamera znajduje się na wysokości oczu i bez problemu użytkownik danego laptopa może prowadzić rozmowy wideo. Co więcej, dana podstawka ma wystarczający zasięg, aby wyrównać ekran laptopa z monitorem zewnętrznym tj. 27-calowy monitor Apple Studio Display.

Oprócz funkcjonalności, Twelve South Curve Flex wyróżnia nowoczesny design. Podstawka dostępna jest w kolorze białym oraz czarnym. Tym samym, elegancki wygląd i jednocześnie wysoka jakość sprawiają, że idealnie dopasuje się do laptopa. We dwoje stworzą duet idealny, który zachwyci niejedną osobę pracującą zdalnie.

Twelve South Curve Flex

0
[]