Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Case na Macbooka Pro - poznaj Satechi ECO-Hardshell Case
Case na Macbooka Pro – poznaj Satechi ECO-Hardshell Case
15/12/2022
Składana podstawka pod laptopa - poznaj Twelve South Curve Flex
Składana podstawka pod laptopa – poznaj Twelve South Curve Flex
29/12/2022

Przełączniki Kailh - poradnik, jakie switche wybrać

Przełączniki Kailh - poradnik, jakie switche wybrać

Zastanawiasz się, jakie przełączniki Kailh wybrać? Wiemy, że wybór pierwszych switchy danej marki nie należy do najprostszych. Tym samym, postanowiliśmy przedstawić Ci krótki poradnik, w którym opisujemy poszczególne modele przełączników Kailh. Wszystko, aby pomóc w doborze tych perfekcyjnych. Z pewnością, dany artykuł umożliwi Ci bliższe poznanie switchy tego producenta i tym samym podjęcie decyzji, które z nich pozostaną z Tobą na dłużej.

Przełączniki Kailh - poradnik, jakie switche wybrać

Pierwsze switche, które przedstawimy w naszym poradniku to Kailh Deep Sea Silent Box. Należą do szczególnie cichych przełączników. Wyróżnia je doskonała jakość, w tym precyzyjne wypolerowanie. Wszystko, aby jak najbardziej zminimalizować tarcie podczas pracy oraz zapewnić ciche pisanie. Co więcej, posiadają tłumiki ze strukturą miękkiej gumy (TPE), która jeszcze bardziej redukuje dźwięk.

Kailh Deep Sea Silent Box Switch wyróżnia jeszcze jeden ważny element – posiadają ulepszone, stożkowe okna LED zapobiegające problemom z kompatybilnością klawiszy. Dzięki temu, ich użytkownikowi nie grozi zacinanie się przełączników. Poza tym, duży obszar styku z klawiszami eliminuje również wibracje i jeszcze bardziej zmniejsza hałas, zapewniając spokojne, ciche odczucia podczas pisania.

Przełączniki Kailh - poradnik, jakie switche wybrać

Kolejne przełączniki, na które bez wątpienia warto zwrócić uwagę to Crystal Burgundy Pro. Te liniowe switche od Kailh posiadają bordowy trzon POM i przezroczystą obudowę PC. Dana obudowa zwiększa przepuszczalność światła, dzięki czemu podświetlenie RGB klawiatury mechanicznej w połączeniu z danymi switchami robi jeszcze większe wrażenie. Przełączniki Crystal Burgundy Pro będą idealnym rozwiązaniem dla wszystkich miłośników switchy liniowych, zapewniając im wyjątkowe wrażenia podczas pisania.

Przełączniki Kailh - poradnik, jakie switche wybrać

Czas przedstawić Ci kultowe przełączniki tej marki – Kailh Box. Należą do najczęściej wybieranych switchy. Głównie z powodu wysokiej jakości, a jednocześnie niskiej ceny. Posiadają bardzo szeroki zakres mechanizmów. Znajdziesz wśród nich zarówno switche clicky (np. Kailh Box Jade), jak i tactile (np. Kailh Box Brown) czy linear (np. Kailh Box Cream). Innymi słowy, każdy miłośnik klawiatur mechanicznych spotka wśród przełączników Kailh Box te idealne dla siebie. I to bez względu na to, czy woli switche liniowe czy też switche clicky.

Red Bean Pudding Box

Kailh Red Bean Pudding Box to kolejne switche, na które naprawdę warto zwrócić uwagę. Składają się z czerwonego trzonu, półprzezroczystej pokrywy oraz podstawy z materiału POM. Nazwa nawiązuje właśnie do ich designu.

Dane przełączniki posiadają słupek prowadzący światło w obudowie przełącznika. Właśnie w ten sposób umożliwiają przedostanie się większej ilości światła w przypadku klawiatury mechanicznej z podświetleniem RGB. Co więcej, konstrukcja danych switchy zapewnia im większą trwałość i jednocześnie żywotność. Tym samym, przełączniki Kailh Red Bean Pudding Box będą idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie doskonałą jakość i jednocześnie interesujący design.

Clione Limacina

Ostatnie przełączniki Kailh, które przedstawimy w tym poradniku to Clione Limacina. Zbudowane zostały z nylonowego trzpienia PA12 i materiału obudowy PC. Co istotne, dane switche są pierwszymi w pełni przezroczystymi przełącznikami z meduzowatym streamerem tej marki. W związku z tym należą do najbardziej unikalnych projektów Kailh. Wyróżnia je zarówno intrygujący wygląd, jak i również naturalne odczucia podczas pisania. Z pewnością, będą idealnym rozwiązaniem dla posiadaczy klawiatur mechanicznych, którzy cenią sobie unikalne switche o doskonałej jakości i nowoczesnym designie.

Wybierz switche Kailh dla swojej klawiatury mechanicznej:

0
[]