Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Ładowarki GaN - nowa technologia szybkiego ładowania
Ładowarki GaN – nowa technologia szybkiego ładowania
12/07/2022
Krzesło do pracy zdalnej - poznaj HÅG Tion 2140
Krzesło do pracy zdalnej – poznaj HÅG Tion 2140
19/07/2022

Podkładka pod laptopa na kolana - poznaj Bosign Laptray Anti-Slip

Podkładka pod laptopa na kolana - poznaj Bosign Laptray Anti-Slip

Zdarzają się dni, kiedy człowiek zamiast pracując przy biurku, ma ochotę usiąść na sofie. I tutaj pojawia się problem. Przegrzany laptop, ból w udach… Tym sposobem, przytulne miejsce do pracy zamienia się w istny koszmar. Rozwiązaniem, które może temu zapobiec jest podkładka na kolana pod laptopa. Poniżej przedstawimy Ci nasz numer jeden – Bosign Laptray Anti-Slip. Produkt, który przywraca przyjemność z pracy na sofie.

Bosign Laptray Anti-Slip - estetyka, wygoda i funkcjonalność

Bosign Laptray Anti-Slip

Antypoślizgowa podkładka Bosign została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz bawełny. Składa się z miękkiej, regulowanej poduszki w kształcie pufy i tacy z uchwytami. Sama poduszka dba o poczucie komfortu, zaś taca skutecznie rozprasza ciepło z laptopa i przytrzymuje inne używane aktualnie przedmioty. Tym sposobem, tworzy stabilną powierzchnię, która sprawdzi się idealnie do wielogodzinnej pracy na laptopie.

Wielofunkcyjna podkładka pod laptopa na kolana

podkładka

Bosign Laptray Anti-Slip to podkładka na kolana, którą zaskoczy Cię swoją funkcjonalnością, ponieważ możesz wykorzystywać na wiele sposobów. Jedz na niej śniadanie w łóżku. Przeglądaj social media, siedząc na ogrodzie. Jedz kolację i jednocześnie czytaj książkę w ulubionym fotelu. Ale przede wszystkim – pracuj z dowolnego miejsca, w tym nawet z wygodnej sofy.

Co jeszcze wyróżnia Bosign Laptray Anti-Slip?

Podkładka pod laptopa na kolana - poznaj Bosign Laptray Anti-Slip​

Wspominaliśmy wcześniej, że dana podkładka składa się między innymi z poduszki. Zastanawiasz się, co będzie, kiedy wyleje się na nią woda lub sok? Spokojnie, poszewka została wykonana w 100% z bawełny. Możesz bez problemu ją zdjąć i wyprać w pralce, kiedy tylko zaistnieje taka potrzeba. Tym sposobem, Bosign Laptray Anti-Slip posłuży Ci przez lata, zarówno do pracy, jak i w wolnym czasie.

Podkładka pod laptopa na kolana Bosign Laptray Anti-Slip

0
[]