Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Deltahub Carpio V2 - Ergonomiczna Podkładka pod Nadgarstek do Myszki
Ergonomiczna podkładka pod nadgarstek do myszki, która rozwiąże Twój problem
02/09/2021
Ultimate Desk Setup
Ultimate Desk Setup – dowiedz się jak zrobić to dobrze
14/09/2021

Najlepsza klawiatura mechaniczna - poznaj Keychron K3 v2.

Keychron K3 Ultra-slim Wireless Mechanical Keyboard v2

Najlepsza klawiatura mechaniczna Keychron K3 Ultra-slim posiada kilka nowych, przydatnych dodatków – bardziej odporną konstrukcję i nową formę wtryskową w nasadkach klawiszy. Ta jedna z najcieńszych klawiatur na świecie jest kompatybilna z macOS i Windows oraz cechuje się bezbłędną łącznością dzięki chipsetowi Bluetooth 5.1. Więcej na temat jej funkcji dowiemy się z artykułu. 

Keychron K3 Ultra-slim Wireless Mechanical Keyboard v2 jest znacznie cieńsza niż inne bezprzewodowe klawiatury w tej samej kategorii, co czyni ją jedną z najcieńszych i najlżejszych klawiatur mechanicznych na świecie. Klawiatura Keychron K3 wyróżnia się opływowym, aluminiowym korpusem i przełącznikiem niskoprofilowym, który jest o 40% cieńszy niż konwencjonalne modele. Zaletą tej bezprzewodowej klawiatury jest kompatybilność z systemami: macOS i Windows. Przez wielu użytkowników to właśnie Keychron K3 jest uznawany za najlepszą klawiaturę mechaniczną na świecie. 

Praktyczne funkcje klawiatury Keychron K3 Ultra-slim, które pokochasz

Keychron K3 Ultra-slim Wireless Mechanical Keyboard v2

Bezbłędna łączność

Najlepsza klawiatura mechaniczna musi mieć bezbłędną łączność. Dzięki chipsetowi Bluetooth 5.1. klawiatura mechaniczna cechuje się bezbłędną łącznością podczas pracy w domu i biurze czy łączenia się ze smartfonem, laptopem i iPadem.

Ultracienka jak żadna inna

Aluminiowy, opływowy korpus w połączeniu z niskoprofilowym przełącznikiem, który jest o 40% smuklejszy, przeobraża tę klawiaturę w jedną z najcieńszych na świecie. Dodatkowym wyróżnikiem tego modelu jest niewielka waga umożliwiająca dogodne przewożenie podczas podróży.  

Pełna kompatybilność

Klawiatura mechaniczna Keychron K3 Ultra-slim jest kompatybilna zarówno z macOS, jak i Windows. Keychron K3 posiada multimedialny układ klawiszy Mac stworzony z myślą o entuzjastach produktów Apple. 

Wygoda pisania jak nigdy dotąd

Dzięki regulowanym w dwóch płaszczyznach gumowym nóżkom, bezprzewodowa klawiatura Keychron K3 zapewnia najwyższą wygodę podczas pisania, co sprawia, że przez wielu jest uznawana za najlepszą klawiaturę mechaniczną. 

Keychron K3 Ultra-slim Wireless Mechanical Keyboard v2

Możliwość wymiany przełączników w parę sekund

Najlepsza klawiatura mechaniczna posiada opcję modeli z Hot-Swappable. Ta funkcja jest dedykowana użytkownikom, którzy chcą dopasować  klawiaturę Keychron K3 Ultra-slim do sposobu pisania. Keychron K3 posiada możliwość wymiany przełączników optycznych na gorąco, co jest szybkie, łatwe i nie wymaga wizyty w serwisie. 

Przełącznik mechaniczny

Najlepsza klawiatura mechaniczna Keychron K3 Ultra-slim posiada niskoprofilowe przełączniki mechaniczne Gateron o żywotności 50 milionów naciśnięć klawiszy i szybką reakcją na dotyk. To parametry, które wytrzymają codzienną pracę nawet najbardziej produktywnego pisarza! 

Przełącznik optyczny

Dzięki przełącznikom optycznym Keychron Optical możesz pisać z prędkością aż 70 razy większą niż w przypadku innych klawiatur mechanicznych. To wszystko jest możliwe dzięki obudowie w stylu MX i ultra niskim opóźnieniom osiągającym 0,2 ms. 

Najlepsza klawiatura mechaniczna w nowym wyadniu

Keychron K3 Ultra-slim Wireless Mechanical Keyboard v2

W wersji K3 v2 znajdziemy regulowane w dwóch poziomach nóżki, które umożliwiają jeszcze lepsze dopasowanie klawiatury do stylu pisania oraz dodatkową ergonomię. W obecnej wersji zastosowano nową formę wtryskową w nasadkach klawiszy, co przyczynia się do lepszego designu. Nowa wersja została wzbogacona o wzmocnioną strukturę korpusu, która przekłada się na jakość wykonania i ponadnormatywną stabilność. 

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych materiałów – stopu aluminium lotniczego tworzącego szkielet konstrukcji, klawiatura mechaniczna staje się tytanem wytrzymałości. Długie pisanie na klawiaturze czy intensywne granie nie będzie już więcej wiązać się z ryzykiem uszkodzeń. Aluminium, z którego jest wykonana, jest znane z największej odporności, co sprawia, że ten model jest bardziej solidny od poprzedniej wersji. 

Najlepsza klawiatura mechaniczna - zainteresowany Keychron K3?

0
[]