Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Niskoprofilowa klawiatura mechaniczna - poznaj Nuphy Air75
Niskoprofilowa klawiatura mechaniczna – poznaj Nuphy Air75
06/07/2022
Podkładka pod laptopa na kolana - poznaj Bosign Laptray Anti-Slip
Podkładka pod laptopa na kolana – poznaj Bosign Laptray Anti-Slip
15/07/2022

Ładowarki GaN - nowa technologia szybkiego ładowania

Ładowarki GaN - nowa technologia szybkiego ładowania

Od pewnego czasu, na rynku coraz większą popularnością cieszą się ładowarki GaN. To nowa technologia szybkiego ładowania. Do ich produkcji wykorzystuje się azotek galu (GaN), czyli materiał półprzewodnikowy, który zastępuje tradycyjny krzem. Pozwala on na szybsze i o wiele bardziej wydajne ładowanie urządzeń. Poniżej przedstawiamy Ci nasze bestsellerowe ładowarki GaN.

Ładowarki GaN - nowa technologia szybkiego ładowania

Omawiając ładowarki GaN, jako pierwszą przedstawiamy Ci Satechi 30W USB-C PD Gan Wall Charger. Została wyposażona w port USB-C Power Delivery. Jej moc wynosi 30W. Tym samym, dana ładowarka pozwala szybciej i wydajniej zasilać różnorakie urządzenia. Skutecznie załaduje Twój MacBook Air 2020, iPad Pro M1 czy iPhone 13. I to nawet 3 razy szybciej niż oryginalna ładowarka o mocy 5W!

Satechi – 100W USB-C PD Wall Charger – Ładowarka sieciowa

Satechi 100W USB-C PD Wall Charger wyróżnia się dużą mocą wyjściową – do 100W. Dzięki wygodnej, składanej wtyczce bez problemu można zabierać ją ze sobą dosłownie wszędzie. Zapewnia szybsze i wydajniejsze ładowanie, co jest kluczowe, jeżeli omawiamy ładowarki GaN. Tym samym, bez problemu zasilisz nią swoje sprzęty takie jak Macbook Pro czy iPad Pro – w dodatku z pełną prędkością!

Ładowarki GaN - nowa technologia szybkiego ładowania

Satechi 100W USB-C PD Compact Gan Charger została wyposażona w dwa porty USB-C PD, dzięki którym można zasilać dwa urządzenia jednocześnie do 60W/30W przy podłączonych obu portach. Jeżeli potrzebna jest większa moc, wystarczy podłączyć tylko jeden – to pozwala na ładowanie większego sprzętu o mocy do 100W. Trzeci, dodatkowy port, a dokładniej USB-A sprawia, że dana ładowarka może zasilać do trzech urządzeń jednocześnie. Wykrywa i odpowiednio dostosowuje porty, aby pasowały do różnych kombinacji ładowania: 100W, 100W/12W, 60W/30W, 12W. Bez przeszkód w krótkim czasie załadujesz większość swoich urządzeń, nieważne czy to Macbook Pro, czy nawet Nintendo Switch.

Satechi 165W USB-C 4-Port PD Gan Charger

Ostatnia ładowarka, którą przedstawimy w artykule “Ładowarki GaN – nowa technologia szybkiego ładowania” to całkowita nowość na rynku – Satechi 165W USB-C 4-Port PD Gan Charger. Dane urządzenie umożliwia zasilanie aż czterech sprzętów jednocześnie. Wyposażone jest w cztery porty USB-C PD z rozkładem mocy, które automatycznie dostosowują się do podłączonych urządzeń: 100W, 100W/60W, 60W/60W/45W lub 100W/30W/30W, 60W/45W/30W/30W, do łącznie 165 W. Tym samym, z Satechi 165W USB-C 4-Port PD Gan Charger wchodzisz w zupełnie nowy wymiar ładowania.  Możesz bez żadnego problemu zasilać MacBooka Pro M1 z pełną prędkością i w tym samym czasie trzy inne urządzenia, takie jak iPad Pro czy iPhone 13.

Ładowarki GaN - wybierz idealną dla siebie:

0
[]