Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Podkładka pod laptopa na kolana - poznaj Bosign Laptray Anti-Slip
Podkładka pod laptopa na kolana – poznaj Bosign Laptray Anti-Slip
15/07/2022
Keychron K8 Pro - najlepsza customowa klawiatura na rynku
Keychron K8 Pro – najlepsza customowa klawiatura na rynku
21/07/2022

Krzesło do pracy zdalnej - poznaj HÅG Tion 2140

Krzesło do pracy zdalnej - poznaj HÅG Tion 2140

Krzesło do pracy zdalnej to jeden z kluczowych elementów każdego użytkownika domowej przestrzeni roboczej. Odpowiednio dopasowane pozwala uniknąć wszelkich negatywnych skutków zdrowotnych. Dodatkowo, poprawia efektywność, dzięki czemu wykonywane czynności przynoszą większe rezultaty. W efekcie tego – pracownik zaczyna odczuwać przyjemność ze swojej pracy.

Mimo wszystko, wiemy, jak trudno jest dokonać odpowiedniego wyboru. W tym artykule postaramy się pomóc. Przedstawiamy Ci nasze ostatnie odkrycie, które zachwyca swoim designem i innowacyjnością – HÅG Tion 2140. Być może to właśnie będzie Twój wybór?

Zakochaj się w designie i funkcjonalności HÅG Tion 2140

HÅG Tion 2140

HÅG Tion 2140 wyróżnia się nowoczesnym, minimalistycznym designem. Posiada szeroką gamę kolorów, a także opcję z podłokietnikami oraz bez. Tym samym, jego wygląd można dostosowywać pod swoje preferencje. Co więcej, został zaprojektowany tak, aby dopasowywać się do ciała podczas pracy, tym samym pomagając zachować odpowiednią zdrową postawę. Lekka, ale wytrzymała konstrukcja HÅG Tion 2140 pozwala sprostać wymaganiom osoby pracującej zdalnie, która w ciągu dnia, spędza wiele godzin przy biurku.

HÅG Tion 2140 - krzesło stworzone w zgodzie z planetą

krzesło HAG

Krzesło do pracy zdalnej HÅG Tion 2140 zostało wykonane w 75% z materiałów pochodzących z recyklingu oraz surowców odnawialnych. Wszystko z myślą o ekologii. Dzięki niemu, użytkownik dba nie tylko o swój komfort pracy, ale przede wszystkim o naszą planetę.

Krzesło do pracy zdalnej, które wyróżnia niesamowita trwałość

Krzesło do pracy zdalnej - poznaj HÅG Tion 2140

HÅG Tion 2140 został poddany serii wymagających testów. Wszystko po to, aby mieć pewność, że wytrzyma nawet najbardziej intensywne użytkowanie przez cały okres eksploatacji. Tym samym, dany produkt jest jednym z najwytrzymalszych krzeseł biurowych. Wybierając go, możesz być spokojny – posłuży Ci przez wiele lat.

Chcesz zakupić HÅG Tion 2140?

0
[]