Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Kailh Jellyfish Box - recenzja switchy
Kailh Jellyfish Box – recenzja switchy
05/05/2023
Gateron KS-3 Milky Pro Yellow - recenzja switchy
Gateron KS-3 Milky Pro Yellow – recenzja switchy
19/05/2023

Klawiatura mechaniczna 80 % TKL - poznaj Iqunix OG80 Wormhole

Klawiatura mechaniczna 80 % TKL - poznaj Iqunix OG80 Wormhole

Klawiatura mechaniczna 80 % TKL (Tenkeyless) to urządzenie, które cieszy się coraz większą popularnością. Otóż posiada ona standardowy układ klawiszy bez sekcji numerycznej po prawej stronie. Zamiast tego, klawiatura TKL ma kompaktowy układ, który usuwa tę sekcję, aby zmniejszyć rozmiar i zwiększyć mobilność. Z danego urządzenia korzystają gracze i osoby pracujące przy komputerze, które często podróżują lub potrzebują większej przestrzeni na biurku. Jako, że wybór danej klawiatury może sprawiać na początku problem, przedstawimy Ci jednego z naszych ulubieńców – Iqunix OG80 Wormhole.

Klawiatura mechaniczna 80 % o wyjątkowym designie

5

Dana klawiatura mechaniczna Iqunix OG80 Wormhole już na początku zachwyca swoim wyjątkowym designem. I to nie tylko interesującym połączeniem białych i morskich barw. Otóż klawiatura posiada schodkową strukturę i delikatnie pochylone klawisze, co nadaje jej wygląd retro. Co więcej, posiada gładkie keycapy PBT, które pozwalają czerpać jeszcze większą przyjemność z pisania z dopracowanymi legendami. Tym samym, Iqunix OG80 Wormhole zachwyci osoby, którym zależy na dopracowanej w 100% klawiaturze o interesującym designie.

Iqunix OG80 Wormhole zachwyci nawet najbardziej wymagającego użytkownika

Klawiatura mechaniczna 80 % TKL - poznaj Iqunix OG80 Wormhole

Tak, jak wspominaliśmy, Iqunix OG80 Wormhole zachwyci nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Dane urządzenie posiada różne tryby połączenia. Mamy tu na myśli Bluetooth 5.1, Wireless 2.4GHz i USB Type-C. Tym samym, bez względu na preferencje, każdy będzi mógł wybrać idealne dla siebie. Iqunix OG80 Wormhole łączy się nawet z trzema urządzeniami jednocześnie! Użytkownik może bez problemu płynnie przełączać między swoim urządzeniami takimi jak Macbook, iPad oraz iPhone za pomocą skrótów, które zostały stworzone z myślą o wielozadaniowości. Co istotne, dana klawiatura działa w systemie Windows, macOS, iOS oraz Android. Tym samym, tak jak wspominaliśmy na początku, zachwyci nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Co jeszcze wyróżnia Iqunix OG80 Wormhole?

OG80

Dana klawiatura mechaniczna 80 % TKL posiada opcję hot-swappable. Umożliwia ona łatwą wymianę przełączników bez konieczności lutowania. Co więcej, producent zadbał o to, aby w Iqunix OG80 Wormhole można było łatwo dostosować RGB, a także przemapować klawisze dzięki specjalnemu oprogramowaniu. Tym samym, będzie odpowiednim rozwiązaniem dla osób, które lubią personalizować swoje urządzenia.

Klawiatura mechaniczna 80 % TKL Iqunix OG80 Wormhole

0
[]