Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Klawiatura full size - poznaj Keychron K10 Pro
Klawiatura full size – poznaj Keychron K10 Pro
31/03/2023
Jaki futerał na laptopa wybrać? Najlepsze propozycje
Jaki futerał na laptopa wybrać? Najlepsze propozycje
12/04/2023

Klawiatura mechaniczna 65 % - dlaczego NuPhy Halo65 to najlepszy wybór?

Klawiatura mechaniczna 65 % - dlaczego NuPhy Halo65 to najlepszy wybór?

Klawiatura mechaniczna 65 % to urządzenie, które cieszy się coraz większą popularnością. Wiele osób grając czy też pracując nie potrzebuje numpada na co dzień. W związku z tym wybiera klawiatury mechaniczne, które go nie posiadają i są bardziej kompaktowe. Wszystko z powodu tego, że wygodniej je ze sobą wszędzie zabierać, a także nie zajmują zbyt wiele miejsca na biurku. Biorąc to pod uwagę, jakiś czas temu przetestowaliśmy jedną z klawiatur mechanicznych o rozmiarze 65 – NuPhy Halo65. Poniżej przedstawimy Ci ją bliżej.

NuPhy Halo65 i jej funkcjonalność

Klawiatura mechaniczna 65 % - dlaczego NuPhy Halo65 to najlepszy wybór?

NuPhy Halo65 zaskakuje swoją funkcjonalnością. Zacznijmy od tego, że jest bezprzewodowa. Bez problemu można łączyć ją nawet z 4 urządzeniami. I to na trzy sposoby. Pierwszy z nich to połączenie poprzez Bluetooth 5.0, które pozwoli połączyć się do trzech urządzeń. Drugi to połączenie 2.4G przy pomocy dołączonego do klawiatury magnetycznego odbiornika umożliwiające połączenie z czwartym urządzeniem. Dane połączenie nie wymaga posiadania karty Bluetooth. Ostatni sposób to coś dla tradycjonalistów – Halo65 można podłączyć do swojego urządzenia również za pomocą kabla.

Przejdźmy teraz do kolejnych interesujących funkcji NuPhy Halo65. Otóż dana klawiatura jest kompatybilna zarówno z systemem operacyjnym Windows, jak i macOS. Co więcej, posiada układ klawiszy multimedialnych Mac, dzięki czemu doskonale sprawdzi się przy pracy na sprzętach marki Apple typu Macbook Pro.

Jednak to wciąż nie wszystko. Czas na gratkę dla fanów customizacji! NuPhy Halo65 Wireless Mechanical Keyboard posiada opcję Hot-Swappable. Pozwala ona na łatwą wymianę lub modernizację przełączników bez lutowania. Dzięki temu, można dostosować daną klawiaturę pod swoje potrzeby oraz sposób pisania.

Klawiatura mechaniczna 65 % o niepowtarzalnym designie

Klawiatura mechaniczna 65 % - dlaczego NuPhy Halo65 to najlepszy wybór?

Klawiatura mechaniczna 65 %, jaką jest NuPhy Halo65 wyróżnia oryginalny design. Pasmo światła łączy ze sobą aluminiową ramę i laserowo polerowaną podstawę ABS. Falista rama podstawy wzmacnia chwyt, a także poczucie wysokości. Sprawia także, że NuPhy Halo65 ma jeszcze bardziej niepowtarzalny wygląd. Co ciekawe, inspiracją do stworzenia falistej ramy była kolumna jońska. Jeżeli zaś chodzi o kolory, dana klawiatura posiada dwa warianty – czerń oraz biel.

Co jeszcze wyróżnia NuPhy Halo65?

nuphy halo65

Halo65 od NuPhy wyróżnia jeszcze jedna szczególna cecha. Otóż dana klawiatura mechaniczna 65 % posiada wbudowaną baterię o pojemności 4000 mAh, która może wytrzymać 320 godzin ciągłego użytkowania. Koniec z szybkim rozładowywaniem się podczas pracy! NuPhy Halo65 Wireless Mechanical Keyboard to świetne urządzenie dla wszystkich osób, które cenią sobie mobilność i brak ograniczeń.

Klawiatura mechaniczna 65 % Nuphy Halo65:

0
[]