Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Stojak do słuchawek - poradnik jaki wybrać
Stojak do słuchawek – poradnik jaki wybrać
23/03/2023
Klawiatura mechaniczna 65 % - dlaczego NuPhy Halo65 to najlepszy wybór?
Klawiatura mechaniczna 65 % – dlaczego NuPhy Halo65 to najlepszy wybór?
05/04/2023

Klawiatura full size - poznaj Keychron K10 Pro

Klawiatura full size - poznaj Keychron K10 Pro

Klawiatura full size nieustannie cieszy się popularnością. Wybierają ją osoby, którym zależy na wszystkich klawiszach, w tym klawiaturze numerycznej. To stale wysokie zainteresowanie powoduje, że na rynku pojawia się coraz więcej różnorodnych pełnowymiarowych klawiatur mechanicznych. Tym samym, wybór odpowiedniej, zwłaszcza dla osoby początkującej, staje się dużym wyzwaniem. Zdając sobie z tego sprawę, chcielibyśmy przedstawić Ci naszą ulubioną klawiaturę mechaniczną full size, którą można dostosować całkowicie pod swoje potrzeby. Już za chwilę poznasz bliżej Keychron K10 Pro!

Keychron K10 Pro - lider wśród klawiatur mechanicznych full size

Klawiatura full size - poznaj Keychron K10 Pro

Keychron K10 Pro zdecydowanie wyróżnia się pośród innych klawiatur mechanicznych full size. Zaskakujące funkcje i nowoczesny design zachwycą nawet najbardziej wymagającego użytkownika. To wykonana z dbałością o szczegóły klawiatura mechaniczna, która będzie świetną opcją dla osób, które spędzają dużo czasu pisząc lub grając.

Jedna z rzeczy, która czyni K10 Pro liderem wśród pełnowymiarowych klawiatur mechanicznych to bezprzewodowość. Łączy się poprzez Broadcom Bluetooth 5.1 i łatwo przełącza między maksymalnie 3 urządzeniami. Tym samym, jej posiadacz może bez problemu korzystać z takich sprzętów jak Macbook Pro, iPhone 14 i iPad Pro, sprawnie przechodząc z jednego urządzenia do drugiego. Oczywiście dla tradycjonalistów posiada także tryb przewodowy z połączeniem USB typu C.

Pełnowymiarowa klawiatura mechaniczna, którą możesz customizować jak tylko chcesz

Klawiatura full size - poznaj Keychron K10 Pro

Pełnowymiarowa klawiatura mechaniczna Keychron K10 pro to urządzenie, które możesz dowolnie customizować. Dzięki oprogramowaniu QMK i VIA masz możliwość programować i mapować wszystkie klawisze. Wystarczy podłączyć ją, przeciągnać, po czym upuścić dowolne klawisze lub polecenia w celu przyporządkowania ich. Proste, prawda?

To jeszcze nie wszystko. K10 Pro pozwala wymienić switche na prawie wszystkie dostępne na rynku 3-pinowe i 5-pinowe przełączniki mechaniczne typu MX ( np. Cherry, Gateron, Kailh, Panda). I to wszystko bez konieczności lutowania! W ten sposób możesz modyfikować oraz udoskonalać klawiaturę całkowicie pod swoje potrzeby i preferencje.

Co jeszcze wyróżnia Keychron K10 Pro QMK/VIA Wireless Mechanical Keyboard?

pełnowymiarowa klawiatura

Keychron K10 Pro QMK/VIA Wireless Mechanical Keyboard wyróżnia coś jeszcze. Dana pełnowymiarowa klawiatura mechaniczna jest kompatybilna ze wszystkimi systemami operacyjnymi – począwszy od MacOs, a kończąc na Windows. Co więcej, jako jedna z niewielu tego typu urządzeń, posiada klawisze multimedialne w układzie Mac. Tym samym ta pełnowymiarowa klawiatura mechaniczna będzie doskonałym wyborem także dla miłośników marki Apple.

Klawiatura full size Keychron K10 Pro:

0
[]