Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Gateron KS-3 Milky Pro Yellow - recenzja switchy
Gateron KS-3 Milky Pro Yellow – recenzja switchy
19/05/2023
Gateron Kangaroo Box Ink - recenzja switchy
Gateron Kangaroo Box Ink – recenzja switchy
01/06/2023

Hub do Macbooka M1 i M2 - poznaj Satechi Pro Hub Max

Hub do Macbooka M1 i M2 - poznaj Satechi Pro Hub Max

Wiele osób zastanawia się, jaki będzie najlepszy hub do Macbooka M1 i M2. Dane urządzenie biurowe staje cieszy się coraz większą popularnością zwłaszcza u osób pracujących zdalnie i często przemieszczających się. Także pracownicy stacjonarni nie wyobrażają sobie wykonywania wielu czynności bez urządzenia jakim jest hub. Zdając sobie jednak sprawę z tego, że wybór danego akcesorium nie należy do najprostszych, postanowiliśmy napisać ten artykuł. Poniżej przedstawimy Ci nasz numer jeden – Satechi Pro Hub Max.

Dlaczego Satechi Pro Hub Max to najlepszy hub do do Macbooka M1 i M2?

Satechi hub

Satechi Pro Hub Max to obowiązkowe akcesorium do Macbooka M1 czy Macbooka M2. Dany hub został wyposażony w port USB-C PD, wyjście 4K HDMI, Gigabit Ethernet, dane USB-C, dane USB-A, czytniki kart micro/SD oraz gniazdo audio. Wspomniany przed chwilą port USB-C PD może obsługiwać wyświetlacz o rozdzielczości do 6K 60 Hz, ładowanie 96 W i transfer danych 10 Gb/s. Tym samym, dany hub pozwala pozwala na efektywną pracę bez ograniczeń. Osoba posiadająca go może wykonywać czynności podczas pracy jeszcze lepiej niż dotychczas.

Jednak oprócz funkcjonalności urządzenia jakim jest hub od Satechi, warto zwrócić uwagę na jego nowoczesny design. Wygląd danego akcesorium sprawia, że nie sposób przejść obok niego obojętnie. Hub został zaprojektowany tak, aby idealnie uzupełniać Macbooka M1 czy Macbooka M2 również w przypadku wyglądu. Jego nowoczesny i zarazem elegancki design w połączeniu z funkcjonalnością, sprawia, że wraz z Macbookiem tworzy duet idealny.

Satechi Pro Hub Max:

0
[]