Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Hub do Macbooka M1 i M2 - poznaj Satechi Pro Hub Max
Hub do Macbooka M1 i M2 – poznaj Satechi Pro Hub Max
25/05/2023
Gateron Oil King - recenzja switchy
Gateron Oil King – recenzja switchy
09/06/2023

Gateron Kangaroo Box Ink - recenzja switchy

Gateron Kangaroo Box Ink - recenzja switchy

”Gateron Kangaroo Box Ink – recenzja switchy” to jeden z naszych artykułów na temat wybranych modeli przełączników do klawiatur mechanicznych. Przy tworzeniu go, przyświecała nam myśl, aby pomóc Wam w jak najlepszym doborze switchy do swojego urządzenia. Wszystko z powodu tego, że wiemy, jak bardzo potrafi być to trudny wybór. Aktualnie rynek oferuje nam coraz więcej różnorodnych switchy, przez co ciężko zdecydować, które będą najlepsze. W związku z tym postaramy się zrecenzować WaM poszczególne przełączniki. Dziś przedstawimy switche od Gateron – zarówno w artykule blogowym, jak i w dedykowanym im filmie na naszym kanale YouTube.

Poznaj bliżej switche Gateron Kangaro Box Ink

switche Kangaroo

Switche, które opiszemy w tym artykule to specjalne mechaniczne przełączniki klawiatury, które są produkowane przez firmę Gateron. Przełączniki Kangaroo mają różne warianty wagowe – 59 gf oraz 63 gf. W tym artykule skupimy się na tych 63 gf, co oznacza, że dane switche wymagają nacisku około 63 gramów siły, aby zostać aktywowane.

Dane przełączniki zostały zaprojektowane z myślą o entuzjastach klawiatur mechanicznych. Charakteryzuje je gładkość działania i wyjątkowość konstrukcji. Wykorzystują specjalne pudełkowe (box) osłony wokół wewnętrznego mechanizmu, które mają na celu zapobieganie przedostaniu się do przełącznika pyłu, brudu czy nawet wilgoci. Dzięki temu są one bardziej odporne na uszkodzenia. Tym samym, mają także dłuższą żywotność w porównaniu do niektórych innych przełączników.

Powróćmy jeszcze do charakterystyki konkretnego wariantu. 63 gf oznacza, że siła potrzebna do aktywacji przełącznika jest umiarkowana. To sprawia, że są one odpowiednie dla osób, które preferują połączenie komfortu i responsywności podczas pisania na klawiaturze.

Gateron Kangaroo Box Ink

0
[]