Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Kailh Super Speed Copper - recenzja switchy
Kailh Super Speed Copper – recenzja switchy
18/04/2023
Kailh Jellyfish Box - recenzja switchy
Kailh Jellyfish Box – recenzja switchy
05/05/2023

Gateron Box Ink V2 Pink - recenzja switchy

Gateron Box Ink V2 Pink - recenzja switchy

”Gateron Box Ink V2 Pink – recenzja switchy” to kolejny artykuł z serii na temat wybranych modeli przełączników do klawiatury mechanicznej. Przy tworzeniu go, przyświecała nam myśl, aby pomóc Wam w jak najlepszym doborze switchy do swojego urządzenia. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo trudny potrafi być wybór przełączników. Aktualnie rynek oferuje nam coraz więcej różnorodnych switchy. Przez to ciężko zdecydować, które będą najlepsze. W tym cyklu staramy się jak najbardziej przybliżyć Wam poszczególne przełączniki. Dziś skupimy się na wybranych switchach Gateron – zarówno w artykule blogowym, jak i w filmie na YT pt. „GATERON BOX INK V2 PIINK 🌸 | Charakterystyka i Sound Test switchy„.

Poznaj bliżej switche Gateron Box Ink V2 Pink

switche Gateron

Switche, które opiszemy w tym artykule to kolejna wersja popularnych przełączników Ink wprowadzonych na rynek w 2020 roku. Producentem jest firma Gateron, która jest jednym z wiodących producentów przełączników mechanicznych na rynku. Dana wersja jest ulepszoną wersją poprzedniej, znaną z dużego feedbacku i dźwięku, Ink V1.

Dane przełączniki Gateron są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Wszystko dzięki zastosowaniu plastikowej obudowy typu „box”, która zapobiega przedostawaniu się kurzu, brudu i innych zanieczyszczeń do wnętrza przełącznika. Dodatkowo, dane switche zaprojektowano z myślą o redukcji hałasu. Tym samym, mogą być używane w miejscach, gdzie wymagana jest cicha praca klawiatury.

W porównaniu do pierwszej wersji Inków, te są lżejsze i delikatniejsze. Waga naciśnięcia wynosi 60g, co czyni je idealnymi dla osób, które preferują delikatniejsze, bardziej subtelne kliknięcia.

Jedną z największych zalet danych switchy jest również ich uniwersalność. Można je stosować zarówno w klawiaturach do pisania, jak i grania. Ich szybkie, lekkie naciśnięcia są idealne dla szybkich reakcji podczas rozgrywki, jednocześnie pozwalając na komfortowe pisanie.

Podsumowując, opisane wyżej switche Gateron to bardzo dobry wybór dla osób, które szukają trwałych, cichych i subtelnych przełączników mechanicznych do swojej klawiatury. Z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy cenią sobie wysoką jakość i precyzję działania.

Gateron Box Ink V2 Pink

0
[]