Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Efektywny Home Office - jak przygotować się do pracy zdalnej?
Efektywny Home Office – jak przygotować się do pracy zdalnej?
25/08/2022
Jak smarować switche do klawiatury mechanicznej?
Jak smarować switche do klawiatury mechanicznej?
31/08/2022

Gamingowa podkładka pod nadgarstek do myszki - poznaj Deltahub Carpio G2.0

Gamingowa podkładka pod nadgarstek do myszki - poznaj Deltahub Carpio G2.0

Deltahub Carpio G2.0, czyli gamingowa podkładka pod nadgarstek do myszki, to nowa wersja kultowej Deltahub Carpio V2. Produkt, który chroni przed zespołem cieśni nadgarstka i jednocześnie zachwyca pięknym designem. Stworzona z myślą o gamerach. Jednak o tym, co ją wyróżnia i dlaczego to najlepszy wybór dla osób, które wiele godzin dziennie spędzają przed komputerem, opowiemy Wam poniżej.

Deltahub Carpio G2.0 stworzony z myślą o gamingu

Deltahub Carpio G2.0

Carpio G2.0 powstał, aby pomóc gamerom. Osoby grające na komputerze są szczególnie narażone na zespół cieśni nadgarstka. Jednak, kiedy jest on zabezpieczony podkładką, ryzyko znacznie się zmniejsza. Tym samym, użytkownik nie musi się martwić bólem nadgarstka podczas wielogodzinnego intensywnego grania jak i korzystania z komputera w inny sposób.

Ergonomiczne rozwiązanie, czyli gamingowa podkładka pod nadgarstek do myszki

deltahub carpio g2.0

Dana podkładka pod nadgarstek do myszki została zaprojektowana we współpracy z lekarzami. Wszystko po to, aby nie powodować ryzyka urazów nadgarstka. Jej działanie polega na tym, że ślizga się razem z dłonią, a odpowiedni kształt zapewnia zdrowe użytkowanie. To ergonomiczne rozwiązanie dla gamerów, a także innych osób, które spędzają wiele godzin przy biurku i chcą zadbać o swoje zdrowie.

Nowoczesny i elegancki design Deltahub Carpio G2.0

gamingowa podkładka pod nadgarstek

Deltahub Carpio G2.0 zachwyca swoim eleganckim i nowoczesnym wyglądem. Występuje w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym oraz białym. Do wyboru są również dwa rozmiary – S i L. Dzięki temu, każdy użytkownik może wybrać idealną podkładkę pod nadgarstek do myszki dla siebie.

Gamingowa podkładka pod nadgarstek do myszki Deltahub Carpio G2.0

0
[]