Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Keychron - K3 Non-Backlight Ultra-Slim Wireless Mechanical Keyboard v2 - Biała Bezprzewodowa Klawiatura Mechaniczna Slim
Klawiatura mechaniczna low-profile – poradnik jaką wybrać?
30/06/2022
Niskoprofilowa klawiatura mechaniczna - poznaj Nuphy Air75
Niskoprofilowa klawiatura mechaniczna – poznaj Nuphy Air75
06/07/2022

Eleganckie biurko do Home Office - nowoczesne rozwiązania

eleganckie biurko do home office

W ostatnich latach biurko do Home Office stało się obowiązkowym elementem domów większości pracowników biurowych. Co ważne, wielu z nich pracuje przy nim do dziś. I tak, jak przyjazna przestrzeń robocza w biurze zwiększa efektywność, tak eleganckie biurko do Home Office poprawia jakość wykonywanych czynności podczas pracy w domu. Nie od dziś wiadomo, że człowiek lepiej funkcjonuje w schludnej, praktycznej przestrzeni. To ona pozwala utrzymać mu świeży umysł i motywację. Tym samym, bardzo ważne jest, aby pamiętać o tym również pracując zdalnie.

Wielu ludzi nie zwraca na to uwagi, a wystarczy kilka drobnych zmian, aby pracowało się lepiej. Nie musimy przebudowywać pokoju, w którym pracujemy zdalnie. Nowoczesne rozwiązania, które przedstawimy w tym artykule, pozwolą Ci za pomocą akcesoriów, całkowicie odmienić przestrzeń roboczą. Tym samym sprawią, że Twoja efektywność wzrośnie, a spędzanie większości dnia w tym miejscu będzie przyjemniejsze niż dotychczas.

Oakywood

Drewniane akcesoria to must have, jeżeli chcesz mieć eleganckie biurko do Home Office. Marka Oakywood oferuje stylowe produkty, które pomagają w pracy. Ich Drewniany Pionowy Stojak na Laptopa zachwyca designem i przede wszystkim pozwala na bezpieczne przechowywanie sprzętu. Kiedy połączysz go z takimi akcesoriami jak Geometryczny pojemnik na długopisy i Drewniany Stojak na Słuchawki stworzysz praktyczne, a zarazem elegancką przestrzeń roboczą.

Doskonałym rozwiązaniem będą również akcesoria marki Satechi, które pokochają posiadacze takich sprzętów jak Macbook Pro czy iPhone 13. Stylowa podkładka na biurko Satechi Eco-Leather Deskmate to produkt, który nie tylko ma walory estetyczne, ale posłuży także jako podkładka pod mysz, podkładka do pisania, czy po prostu ochronna mata. Dostępna jest w 3 kolorach. Warto, aby na biurku znalazła się także potrójna ładowarka Magsafe Satechi 3-in-1 Magnetic Wireless Charging Stand. Obsługuje ładowanie bezprzewodowe dla wszystkich urządzeń Apple, aby zasilać jednocześnie iPhone 13, Apple Watch i AirPods Pro, dzięki czemu są załadowane zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

Nie zapomnij również o tym, że stacja robocza musi lśnić. Książki i zeszyty nie powinny być porozrzucane. Naprzeciw temu wychodzi marka Yamazaki, dla której dobra organizacja oraz czystość to podstawa. Oferuje wszelkiego rodzaju akcesoria biurowe do przechowywania. Ich Tower Bookends rozprawi się raz na zawsze z leżącymi pośrodku stacji roboczej książkami. Tym samym, uzyskasz schludne i eleganckie biurko do Home Office.

Poznaj nasze propozycje:

0
[]