Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Najlepszy kabel DisplayPort - poznaj Uni USB-C to DisplayPort 8K
Najlepszy kabel DisplayPort – poznaj Uni USB-C to DisplayPort 8K
19/08/2022
Gamingowa podkładka pod nadgarstek do myszki - poznaj Deltahub Carpio G2.0
Gamingowa podkładka pod nadgarstek do myszki – poznaj Deltahub Carpio G2.0
26/08/2022

Efektywny Home Office - jak przygotować się do pracy zdalnej?

Efektywny Home Office - jak przygotować się do pracy zdalnej?

Efektywny Home Office – wbrew pozorom nie jest to wcale tak trudne do osiągnięcia. Trzymając się kilku istotnych zasad, jesteśmy w stanie osiągnąć niebywałą produktywność podczas pracy w domu. Regularne przerwy, brak rozpraszaczy, oddzielenie czasu wolnego… ale to nie wszystko. Istotna jest również przestrzeń, w której pracujemy. Odpowiednie domowe biuro jest tak samo ważne jak pozostałe zasady. Pamiętając o nich i posiadając odpowiednie miejsce do pracy zdalnej jesteś w stanie osiągnąć efektywny Home Office.

Biurko do pracy zdalnej to podstawa

biurko do pracy zdalnej

Podstawą domowego biura jest odpowiednie biurko do pracy zdalnej. Pozwala uniknąć wielu schorzeń, np. częstych bólów kręgosłupa czy ogólnopojętego złego samopoczucia. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać efektywny Home Office.

Wybierając biurko do pracy zdalnej, zwróć uwagę przede wszystkim na swoje potrzeby i przestrzeń, w której będzie się ono znajdować. Jeżeli jest to małe pomieszczenie, a Ty posiadasz wiele przedmiotów, postaw na biurko z szufladami takie jak Marckeric Kiara czy Woodman Nice Desk. W przypadku, kiedy lubisz czasem pracować w pozycji stojącej, zwróć uwagę na Autonomous SmartDesk Pro. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz. Znając swoje potrzeby oraz docelowe miejsce biurka bez problemu wybierzesz odpowiednie. Tym samym praca zdalna stanie się dla Ciebie przyjemniejsza.

Efektywny Home Office - wybierz biurko dla siebie:

Zadbaj także o odpowiedni fotel biurowy

fotel biurowy

Odpowiedni fotel biurowy to drugi kluczowy element domowej przestrzeni roboczej. Prawidłowo dopasowany pozwala uniknąć wszelkich negatywnych skutków zdrowotnych. Poprawia efektywność, dzięki czemu wykonywane czynności przynoszą większe rezultaty. W połączeniu z prawidłowo dobranym biurkiem pozwala uzyskać efektywny Home Office.

Podczas wyboru fotela biurowego, zwróć uwagę na jego trwałość i budowę. W przypadku, kiedy pracujesz w różnych pozycjach doskonałym wyborem będzie HÅG Capisco 8106 lub HÅG Capisco Puls 8020. Dane fotele biurowe mogą być używane siedząc tyłem, bokiem, przodem, a nawet w pozycji półstojącej, co doskonale sprawdza się przy wszystkich biurkach z regulowaną wysokością. Jeżeli jednak, wolisz tradycyjny fotel biurowy, zwróć uwagę na regulowany Autonomous Ergochair Pro i elegancki Profim Accis Pro. Dokonując odpowiedniego wyboru, z pewnością osiągniesz efektywność w pracy zdalnej.

Fotel biurowy - poznaj nasze propozycje:

0
[]