Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Najlepszy adapter do tableta - poznaj Satechi USB-C Mobile PRO Hub SD
Najlepszy adapter do tableta – Satechi USB-C Mobile PRO SD
06/10/2022
Gateron vs Cherry MX vs Kailh - które switche wybrać?
Gateron vs Cherry MX vs Kailh – które switche wybrać?
19/10/2022

Akcesoria do Macbooka M2 - 5 najlepszych propozycji od Satechi

Akcesoria do Macbooka M2 - 5 najlepszych propozycji od Satechi

W tym artykule przedstawimy Ci akcesoria do Macbooka M2. Jednak spokojnie – to nie będą zwyczajne sprzęty biurowe. Za chwilę poznasz 5 najlepszych propozycji od Satechi, czyli marki, której akcesoria wyróżniają się niesamowitą jakością i designem. Tak, produkty tego producenta zachwycają swoim wyglądem, który idealnie uzupełnia sprzęt typu Macbook M2.

A teraz poznaj akcesoria biurowe, w które warto zaopatrzyć swoje urządzenie i tym samym zwiększyć efektywność podczas korzystania z niego.

Akcesoria do Macbooka M2 - 5 najlepszych propozycji od Satechi

Produkt numer jeden, który przedstawimy w tym artykule to wieloportowa przejściówka Satechi USB-C On-the-Go Multiport Adapter. Została zaprojektowana z myślą o mobilności i komforcie. Wyposażono ją w ładowanie USB-C PD, porty wyświetlacza HDMI i VGA, porty danych USB-A, gniazda kart SD i Gigabit Ethernet. Co więcej, do adaptera Satechi dołączono dwa kable USB-C, aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort użytkowania. Dany produkt to obowiązkowe akcesorium każdego właściciela Macbooka M2. Nie dość, że podnosi komfort pracy, to dodatkowo idealnie uzupełnia dany sprzęt pod kątem wizualnym.

Satechi Aluminium Laptop Stand

Podstawka do Macbooka M2 to istotne akcesorium biurowe, w które powinien zaopatrzyć się każdy właściciel danego urządzenia. Tą, którą szczególnie polecamy jest Satechi Aluminium Laptop Stand. Posiada nowoczesną aluminiową konstrukcję, która podnosi Macbooka M2 na odpowiednią wysokość. Tym samym, ułatwia pracę i jednocześnie dba o to, aby dane urządzenie nie przegrzało się. Wybierając sprzęt do Macbooka M2, warto zwrócić na nią uwagę, zwłaszcza w przypadku osób, którym zależy na stworzeniu nowoczesnego biura w domu.

Akcesoria do Macbooka M2

Wybierając akcesoria biurowe, nie można zapomnieć o takim urządzeniu jak Satechi 165W USB-C 4-Port PD Gan Charger. To innowacyjna ładowarka, która umożliwia zasilanie aż czterech sprzętów jednocześnie. Wszystko za sprawą czterech portów USB-C PD z rozkładem mocy, które automatycznie dostosowują się do podłączonych urządzeń: 100W, 100W/60W, 60W/60W/45W lub 100W/30W/30W, 60W/45W/30W/30W, do łącznie 165 W. Posiadając ją u siebie, użytkownik może zasilać Macbooka M2 i jednocześnie trzy inne urządzenia takie jak iPad Pro czy iPhone 14.

Akcesoria do Macbooka M2

Satechi Dual Vertical Laptop Stand to kolejny produkt, który warto mieć u siebie. Dany podwójny pionowy stojak na laptopa wyróżnia się zarówno nowoczesnym designem, jak i przede wszystkim funkcjonalnością. Jego podstawa poprawia przepływ powietrza w urządzeniu, zaś antypoślizgowe podkładki utrzymują sprzęt w bezpiecznej pozycji pionowej. To jednak nie wszystko – ochronny uchwyt gwarantuje, że urządzenie nie zsunie się z podstawki. Tym samym, użytkownik nie musi martwić się o bezpieczeństwo swojego Macbooka M2. Dany podwójny pionowy stojak na laptopa to must have w każdym domowym biurze. Pozwala przechowywać bezpiecznie aż dwa urządzenia, a jednocześnie uzupełnia przestrzeń pod kątem wizualnym.

Satechi – USB-4 Multiport w2.5G Ethernet

Ostatni produkt, który przedstawimy w tym artykule to adapter USB-4 Multiport w2.5G Ethernet. Posiadacz danego sprzętu wchodzi w zupełnie inny wymiar łączności. Adapter od Satechi został wyposażony w 2,5G Ethernet, 8K HDMI, dwa porty USB-C 3.2, USB-A oraz port audio jack. Tym samym, za pomocą adaptera właściciel Macbooka M2 może bez problemu łączyć go z innymi urządzeniami, np. podczas pracy, przesyłania czy wyświetlania danych. Dzięki temu, efektywność wykonywanych czynności znacząco wzrasta.

Wybierz akcesoria do Macbooka M2 dla siebie:

0
[]